Lalki Baby Born dla dziewczynek

Jest 150 produktów.
-20%
w magazynie
-36%
w magazynie
-21%
w magazynie
-30%
118,22 zł 168,41 zł
Lalka funkcyjna 43 cm Simba
w magazynie
-29%
119,75 zł 169,05 zł
Lalka funkcyjna 43 cm Outlet
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-15%
226,51 zł 266,48 zł
Baby born - Bath Bathtub Zapf
wysyłka w 48 godzin
-4%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin
-8%
wysyłka w 48 godzin

Lalki Baby Born dla dziewczynek zagwarantują im wiele fascynujących atrakcji. Wszystko dzięki charakterystycznym cechom zabawek oferującym sporo różnych ciekawych funkcji. To sprawia, że pociechy tak bardzo je lubią i często wybierają je do zabawy.

O lalkach Baby Born z pewnością można powiedzieć, że mają wiele wyróżniających je atutów. Wykonane są bardzo szczegółowo, a z wyglądu przypominają niemowlaki. Są też przyjemne w dotyku dzięki materiałom, z jakich zostały wykonane, dlatego takie czynności, jak trzymanie ich, przytulanie i zabawa nimi są bardzo przyjemne dla dziewczynek. Ponadto lalki mają często różne ciekawe funkcje, które odzwierciedlają tak dobrze znane dzieciom zachowania.

Lalki Baby Born są cenione za możliwość interakcji występującej w wielu modelach. Można zakładać im ubranka, buciki czy inne elementy ubioru, a także czesać je oraz układać im fryzury. Mogą zrobić się również śpiące, a wtedy wystarczy przekręcić smoczek, żeby je obudzić ze słodkiego snu. Kiedy są głodne lub spragnione, nadarza się okazja do nakarmienia ich z talerzyka czy podania butelki. To tylko niektóre z funkcji, w które wyposażono lalki.

Warto też wspomnieć o akcesoriach, ponieważ są one kolejną atrakcją lalek Baby Born. Ubrania, wieszaki na odzież, zestawy kąpielowe, leżaki, wanienki - wszystko to, a nawet więcej, można znaleźć w zestawach lub oddzielnie. Urozmaica to zabawę i przy okazji edukuje. Poprzez wykonywanie różnych czynności dziewczynki uczą się chociażby opieki nad innymi oraz uświadamiają sobie znaczenie i wagę takich zachowań. Najlepsze jest to, że odbywa się to w atmosferze wspaniałej zabawy!

Lalki Baby Born to propozycja niemieckiej firmy Zapf Creation specjalizującej się w produkcji wielofunkcyjnych zabawek. Stały się one popularne na całym świecie. Wśród najbardziej znanych są m.in. lalki Annabell oraz Chou Chou.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym bogatym katalogiem, m.in. w działach Zabawki oraz Lalki i akcesoria.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe