Domki dla lalek

Jest 8 produktów.

Każda mała dziewczynka ma swoje ulubione lalki – najlepsze przyjaciółki dzieciństwa. A lalki potrzebują swojego domku!

Domek dla lalek to idealny dodatek do każdej zabawy. Pozwala dzieciom stworzyć miejsce ciepłe i bezpieczne, w którym lalki będą czuły się tak, jak one w swoim domu. Zabawa domkiem dla lalek niesie ze sobą nie tylko rozrywkę, ale też naukę na wielu płaszczyznach.

Domek dla lalek – nauka poprzez zabawę

Domki dla lalek przede wszystkim uwalniają w dziecku niezwykłe pokłady kreatywności! Zachęcają do odgrywania scenek z życia codziennego, wspólnych posiłków czy zabawy z rodzicami lub rodzeństwem. Domki kupowane w zestawie z akcesoriami, jak np. Domek dla Lalek Adar, pozwalają dziecku na samodzielne decydowanie o ustawieniu mebelków i elementów wystroju. Dodatkowo drewniany domek dla lalek z oświetleniem LED i zestawem mebelków od Ecotoys pozwala na manipulację światłem, która może być świetnym sposobem nauki kolorów.

Jeżeli przyłączysz się do dziecka, to poprzez zabawę domkiem dla lalek możesz nauczyć podstawowych obowiązków domowych, takich jak zbieranie swoich zabawek czy składanie ubranek do szafy. Jest to też dobry sposób na pokazanie sytuacji niebezpiecznych, a także prawidłowych reakcji na nie. Możecie razem odegrać scenkę, gdzie do drzwi puka ktoś nieznajomy i wytłumaczyć dziecku bezpieczne sposoby działania.

Nietypowe domki dla lalek

Domki dla lalek nie zawsze wyglądają jak tradycyjne domy. Niektóre są jak wyjęte prosto z bajki, co jeszcze bardziej stymuluje wyobraźnię malucha. Zamek z akcesoriami MEGA CREATIVE aż prosi o piękną księżniczkę i wymyślenie niezwykłej, bajkowej historii. Jeżeli dziecko jest fanem filmów Disneya, idealnym prezentem będzie domek Disney Princess Kopciuszek Sekretny styl od Hasbro.

Zapraszamy do przejrzenia oferty domków dla lalek i wybrania tego jedynego, który zachwyci nie tylko dziecko, ale też rodziców!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe