Zabawki na biegunach

Jest 5 produktów.
wysyłka w 48 godzin
-18%
wysyłka w 48 godzin
-15%
wysyłka do 72 godzin

Konik na biegunach dla dziecka to wspaniała zabawka, będąca źródłem najwspanialszych wspomnień z dziecięcych lat. Być może niejeden dorosły trzyma jeszcze na strychu swojego konika? Dziś zabawki na biegunach wciąż są popularne, a ich nowoczesne wydania przynoszą masę radości współczesnym maluchom.

Zabawka na biegunach - symbol dzieciństwa i marzenie każdego dziecka

Dzieciaki kochają zwierzęta, a konie mieszczą się w ścisłej czołówce tych najulubieńszych. Nie dziwi więc fakt, że bujany konik na biegunach to marzenie każdego malucha. Nie wszyscy mają możliwość kontaktu z żywym zwierzęciem, ale jazda na koniku zabawkowym jest jak najbardziej w zasięgu rąk (i nóg) naszych dzieciaków.

Dzisiaj mamy ogromny wybór zabawek na biegunach, które różnią się od znanych z naszych najmłodszych lat koni. Są one nowocześniejsze, bardziej praktyczne i łatwiej utrzymać je w czystości. Przykładem jest konik na biegunach plastikowy, który oprócz wymienionych wyżej zalet jest dodatkowo bezpieczny i lekki. Świetną zabawką tego typu jest Koń na Biegunach - Czerwony zabawka Little Tikes.

Jakościowe i wytrzymałe duże zabawki na biegunach to świetny pomysł na prezent dla dziecka, które uwielbia dynamicznie spędzać każdą wolną chwilę. Tego typu zabawki pozwalają w efektywny sposób się wyszaleć i dać upust dużej ilości energii. Solidne i odporne na zarysowania materiały, sprawiają, że z tego typu gadżetów można korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, bez obawy o uszkodzenia. Postaw plastikowy bujak na miękkim trawniku i zapewnij swojemu podopiecznemu chwile beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu. Zabawki można w łatwy sposób czyścić przy użyciu ściereczki oraz ciepłej wody.

Pozytywny wpływ zabawek na biegunach na rozwój dzieci

Warto podkreślić, że bujany konik dla dzieci to nie tylko "zwykła zabawka, mała huśtawka", jak śpiewała Urszula. To także ważny przyjaciel, wspomagający dziecko w prawidłowym rozwoju. Zabawka na biegunach wyposażona w praktyczne uchwyty pomaga doskonalić nabyte przez maluszka umiejętności i zdobywać nowe etapy rozwoju. Konik na biegunach wspomaga umiejętności motoryczne, już samo wejście na zabawkę wymaga prawidłowego przełożenia nogi i wygodnego usadowienia się na siodełku, by możliwe było balansowanie ciałem.

Zdaniem psychologów tego rodzaju aktywność ruchowa jest niezwykle korzystna dla rozwoju emocjonalnego dziecka, ponieważ relaksuje i uspokaja. Co więcej, w czasie beztroskiej i szalonej zabawy kształtuje się jeszcze jedna bardzo ważna umiejętność - nauka równowagi. Można więc śmiało powiedzieć, że jazda na koniku na biegunach to znakomity wstęp do dalszych osiągnięć w zakresie motoryki dziecka. Dzieci, które miały bujak dla niemowlaka, na przykład w postaci uroczego wieloryba amerykańskiej marki Little Tikes (Bujak Wieloryb zabawka Little Tikes), najprawdopodobniej szybko opanują także jazdę na rowerze czy hulajnodze.

Sympatyczne zabawki na biegunach, które kształtem przypominają rozmaite zwierzaki, zostały stworze z dbałością o najdrobniejsze detale. Atrakcyjny wygląd zachęca żywiołowe kilkulatki do ćwiczenia koordynacji ruchowej i zdobywania pewności związanej z wykonywaniem poszczególnych ruchów. Kolorowy bujak świetnie prezentuje się w dziecięcym pokoju, dopełniając wystrój całego wnętrza i nie zabierając przy tym zbyt wiele miejsca. Postaw na rozwiązania wykonane z wysokogatunkowych tworzyw, które niezawodnie będą służyły dzieciom przez wiele lat.

Zabawki na biegunach w energicznych kolorach pozwalają dzieciom uczyć się samodzielności i gwarantują wiele frajdy. Jakościowe wykonanie to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa w trakcie codziennej zabawy.

Z drzewa koń na biegunach i inne zwierzaki-bujaki

Kiedyś bujaczek dostępny w naszym kraju miał wyłącznie postać drewnianego konika. Dzisiaj najmłodsi, już od 12 miesiąca życia mogą zamarzyć nawet o bujanym słoniu, takim jak  drewniany przyjaciel - bujak na biegunach z siedziskiem, od ukochanej przez dzieci i rodziców francuskiej marki Janod: Drewniany Słoń na biegunach. Natomiast dzieciaki po 18 miesiącu mają do wyboru nawet morskiego zwierzaka, który buja się równie mocno jak konik - Bujak Wieloryb zabawka Little Tikes. Co więcej, wieloryb zaprasza do wspólnego balansowania na wodach oceanu nie tylko jedno dziecko - może bowiem służyć jako równoważnia dla dwóch osób.

Warto zwrócić uwagę, iż wiele modeli koników na biegunach to zabawki dla dzieci, które skończyły roczek. Ponadczasowe bujaki będą więc doskonałym prezentem na 1 urodziny chłopca. Konik bujany dla dziewczynki, taki jak Koń na Biegunach - Czerwony zabawka Little Tikes, bez wątpienia spodoba się także małym księżniczkom.

Bujanie się na koniku czy innym zwierzaku to wspaniała zabawa, która pomaga dziecku w zdobywaniu ważnych dla jego rozwoju umiejętności. Warto więc ponownie zacytować artystkę, która swoje wspomnienia z dzieciństwa zamieniła w piosenkę o koniu na biegunach i powtórzyć za nią, że "każdy powinien go mieć"!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe