Klocki plastikowe dla dzieci

Jest 150 produktów.
NOWOŚĆ
w magazynie
-15% NOWOŚĆ
w magazynie
-30%
36,14 zł 51,70 zł
HC WWII 7,5 cm PaK 40
w magazynie
-44%
w magazynie
-39%
w magazynie
-61%
w magazynie
NOWOŚĆ
w magazynie
-6% NOWOŚĆ
w magazynie
NOWOŚĆ
w magazynie
-15% NOWOŚĆ
w magazynie
-28% NOWOŚĆ
129,62 zł 181,19 zł
HC WWII SU 100
w magazynie
-50%
w magazynie
-44%
w magazynie
-50%
w magazynie
-12%
w magazynie
-27%
w magazynie
-20%
w magazynie
-15%
w magazynie

Klocki to uniwersalna zabawka dla dzieci w każdym wieku. Od maluchów, które uczą się pierwszych konstrukcji, po dzieci szkolne, które świadomie i precyzyjnie potrafią budować realistyczne konstrukcje. Budowanie to ważny element rozwoju dziecka, dlatego warto zainwestować w rozwijające klocki dla dziecka.

Klocki plastikowe dla dzieci - kreatywna zabawa

Dziecięce zabawki to temat rzeka, a wybrać sensowną rzecz dla dziecka, która nie będzie zawierała zbyt dużo bodźców i pobudzi samodzielność, nie jest proste. Na szczęście z pomocą przychodzą plastikowe klocki, które z powodzeniem można nazwać jedną z najczęściej spotykanych zabawek w pokojach dziecięcych. I słusznie, bo dają one nieograniczone możliwości kreatywnej i twórczej zabawy.

Klocki konstrukcyjne plastikowe - idealny wybór dla małych inżynierów

Budowanie konstrukcji to ważny element rozwoju dziecka. Dzięki klockom może rozwijać zręczność, logiczne myślenie i umiejętność kreatywnego myślenia. Dlatego warto proponować dzieciom takie klocki już od malucha. Nie mówiąc już o starszych dzieciach, które z łatwością poradzą sobie z budowlami.

Tutaj na uwagę zasługują klocki dla dzieci plastikowe Cobi. Modele Cobi nawiązują m.in. do starych modeli aut czy do okazałych modeli statków, czołgów. Inspiracje są typowo motoryzacyjne i militarne, jak np. w COBI 2264 Historical Collection WWII Citroen Traction 7C 199 klocków.

Oryginalna propozycja to zestawy złożone z plastikowych klocków typu Laser Pegs z diodami LED, gdzie liczą się konstrukcje i światła. Z tymi klockami plastikowymi nie można się nudzić, a są dedykowane dzieciom od 5 roku życia. Znajdziemy tutaj głównie modele aut wyścigowych takie jak Klocki laser pegs 12 w 1 Race car, ale również rakiety kosmiczne i zwierzęta.

Duże klocki plastikowe - idealny wybór dla małych dzieci

Małe dzieci w wieku do lat 2 czy 3 również uwielbiają budować z klocków, ale małe elementy mogą być dla nich niebezpieczne, ale i zbyt precyzyjne. Z pomocą przychodzą duże plastikowe klocki, które są idealne dla malucha i dla dzieci w młodszym wieku, a przede wszystkim bezpieczne. Plastikowe elementy muszą być na tyle duże, aby dziecko nie mogło ich połknąć.

MegaBloks to znane i lubiane klocki plastikowe dla dzieci w wieku 1-3, które sprawią, że maluch będzie się bawić i budować jednocześnie. Dziecko może wybierać wśród plastikowych elementów i bawić się w pierwsze budowle, takie jak np. Mega Bloks. Wesoły lew z klockami czy Mega Bloks. Klocki Żyrafka. Licz i jedź.

Plastikowe klocki LEGO - najsłynniejsze klocki na świecie

LEGO to chyba najsłynniejsze klocki wykonane z plastiku, gdzie dzieci mogą rozwijać logiczne myślenie, wyobraźnię i kreatywność.

Ze wszystkich rodzajów klocków, z Lego można być pewnym, że zabawa i radość budowania będą na najwyższym poziomie. Są przeznaczone dla nieco starszych dzieci, wyjątkiem są jedynie klocki LEGO Duplo dedykowane dzieciom od 1,5 roku.

LEGO City to głównie klocki plastikowe konstrukcyjne, które pozwolą dzieciom budować misterne konstrukcje, takie jak hotel, szpital, szkoła i wiem innych obiektów. To frajda dla całej rodziny.

Z kolei Lego Friends to również plastikowe klocki, z których zarówno dziewczynka, jak i chłopiec będą zadowoleni. Precyzja elementów i realistyczne figurki sprawią, że dzieci nie będą mogły skończyć się bawić tymi kultowymi klockami, a przy okazji poznają wartość przyjaźni.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe