Klocki LEGO City dla dzieci

Jest 150 produktów.
-18%
w magazynie
-14% NOWOŚĆ
w magazynie
-18%
w magazynie
-22%
w magazynie
-20%
36,79 zł 45,99 zł
LEGO City Radiowóz 60312
w magazynie
-20%
w magazynie
-16%
w magazynie
-16%
71,39 zł 84,99 zł
LEGO City Traktor 60287
w magazynie
-9%
w magazynie
-18%
w magazynie
-18%
w magazynie

W mieście dzieje się tyle rzeczy! Seria klocków LEGO CITY dla dzieci to kwintesencja miejskiego życia. Dla najmłodszych fanów miejskich atrakcji seria klocków LEGO CITY oferuje zestawy z większymi elementami oraz prostą i czytelną instrukcję, by dziecko już w wieku czterech lat umiało samo poradzić sobie z budowaniem. Starsze pociechy pochłonie tworzenie miasta oraz wymyślanie coraz to nowszych scenariuszy. Chcesz udaremnić próbę kradzieży diamentów? A może zagasić pożar? Z serią klocków LEGO CITY wszystko jest możliwe!

Jednak życie w LEGO CITY to nie tylko ciągłe zmiany akcji policji lub straży pożarnej. To także możliwość zbudowania domu i odgrywania ról w rodzinie lub oczyszczanie miasta z pomocą śmieciarki czy zamiatarki. Młodzi naukowcy także znajdą coś dla siebie - zestawy inspirowane pracą NASA świetnie nadadzą się dla odkrywców kosmosu. A może Twoje dziecko fascynują pojazdy budowlane? W naszym sklepie znajdziesz idealny zestaw dla małego robotnika - pojazd do robót budowlanych. Niezależnie od gustów Twojej pociechy wybór nie sprawi Ci trudności.

Tworzenie z pomocą zestawów LEGO dostępnych w Bee to czysta przyjemność. Pomóż swojemu dziecku rozwinąć kreatywne myślenie! Klocki pobudzają wyobraźnię, pozwalają nauczyć się postrzegania przestrzennego oraz sprawiają, że dziecko potrafi odczytywać instrukcje. Ponadto podczas zabawy klockami maluchy uczą się odróżniać kolory i rozpoznawać kształty, a co najważniejsze - ćwiczą koordynację ręka-oko. Nic więc dziwnego, że klocki LEGO to jeden z najczęściej wybieranych przez rodziców rodzaj zabawek.

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty klocków LEGO CITY w naszym sklepie internetowym. Obiecujemy, że nasz asortyment pozytywnie Was zaskoczy!

 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe