Lalki, bobasy

Jest 150 produktów.
-14%
w magazynie
-24%
67,96 zł 89,54 zł
Lalka funkcyjna 30 cm Simba
w magazynie
-15%
w magazynie
-38%
w magazynie
-59%
w magazynie
-35%
w magazynie
-39%
w magazynie
-30%
118,22 zł 168,41 zł
Lalka funkcyjna 43 cm Simba
w magazynie
-7%
w magazynie
-10%
w magazynie
-15%
w magazynie
wysyłka w 48 godzin
-15%
wysyłka w 48 godzin
-15%
wysyłka w 48 godzin
-15%
wysyłka w 48 godzin

Lalki i bobasy – najlepsi towarzysze dzieciństwa

Urocze lalki, realistyczne bobasy, duże z długimi włosami i te mniejsze – wszystkie te zabawki to nieodzowni kompani naszych najmłodszych. Przez dorosłych lalki zazwyczaj uważane są za zabawki dla dziewczynek, ale umysł dziecka pozbawiony jest granic i oczekiwań i bardzo często sięgają po nie również chłopcy.

I słusznie! Lalki i bobasy to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale też rozwój na wielu płaszczyznach. Ćwiczą przede wszystkim:

  • zdolności małej motoryki – czesanie, przebieranie, kąpanie, karmienie: wszystkie te czynności to doskonałe ćwiczenie dla małych, trochę jeszcze niezdarnych, dziecięcych dłoni. Baby Nurse Kącik opiekunki SMOBY oferuje aż trzy obszary zabawy: kuchnię, łazienkę i sypialnię, dzięki czemu angażuje dziecko manualnie na wiele sposobów;
  • emocje i instynkty opiekuńcze – opieka nad bobasami to nie lada wyzwanie. Wiedzą o tym dorośli, a dzięki lalkom zgromadzonym przez nas w tej kategorii nauczą się tego również dzieci. Opieka nad lalką pozwala wcielić się w rolę opiekuna i rozbudować empatię oraz nauczyć podstawowych potrzeb. Lalki z WADER POLESIE oferują lalkę z akcesoriami, które wzbogacają zabawę i uczą dbania o innych. Z tej serii oferujemy lalki z zestawem do karmienia lub kąpania i nauki korzystania z nocniczka;
  • oswajanie lęków i rozwój wyobraźni – lalki mogą pomóc dziecku z nowymi sytuacjami poprzez odgrywanie scenek, takich jak wizyta u lekarza czy zmiana przedszkola bądź szkoły. Lalki mogą odgrywać podstawowe role społeczne i zawody, ale mogą być też nie z tego świata! Zabawki z serii Cry Babies od TM Toys ubrane są w niesamowite ubranka, np. kombinezon triceratopsa, a ich kolorowe włosy poruszą wyobraźnię maluchów i zachęcą do stworzenia całkiem nowego świata dla tych niezwykłych zabawek.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe