Klocki LEGO Classic dla dzieci

Jest 19 produktów.
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-18% NOWOŚĆ
w magazynie
-20%
w magazynie
-25%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
wysyłka w 48 godzin
-16%
wysyłka w 48 godzin

Niekończąca się zabawa w konstruowanie, tworzenie, odgrywanie ról – tak już od kilku pokoleń sprawdzają się klocki LEGO® Classic dla dzieci. Ta seria ponadczasowych plastikowych klocków, o których słyszał chyba każdy, to podstawowe elementy służące do budowy różnorodnych konstrukcji. Dostępne są w wielu zestawach i stanowią bazę do twórczej rozrywki już od około 4. roku życia.

LEGO® Classic – klocki i zestawy w klasycznym, najlepszym wydaniu

Bazowe klocki LEGO® Classic dla dzieci to wbrew pozorom nie tylko zwykłe, prostopadłościenne elementy. W zestawach możesz znaleźć także koła, opony, oczy, światła, drzwi czy okna, a także inspiracje do budowy. Sprawdź różne propozycje:

  • LEGO® Classic klocki na kołach, bogaty zestaw pozwalający na budowę niemal dowolnych budowli i pojazdów,
  • Płytki konstrukcyjne LEGO® Classic,
  • Klocki konstrukcyjne LEGO® Classic w pudełku w kształcie klocka LEGO®,
  • LEGO® Classic kreatywna walizka.

Dzięki klockom pomożesz dziecku rozwijać pasje i zainteresowania, poznawać kształty, kolory, planować konstrukcje, bawić się w odgrywanie ról. Klocki LEGO® Classic nie kierunkują konstrukcji na określoną tematykę, pozwalają na swobodę tworzenia, zapoznawanie się dziecka w swoim tempie z klockami.

Zestawy klocków LEGO® Classic z naszej oferty będą świetnym pomysłem dla dzieci poznających świat LEGO®, czy też przechodzących z zestawów LEGO® DUPLO® na mniejsze, stwarzające większe możliwości zestawy. Będą też idealnym uzupełnieniem zabawek w przedszkolnych grupach, w salach zabaw. Zgubienie pojedynczego elementu nie powoduje braku możliwości złożenia konstrukcji, bo są one wynikiem kreatywności dziecka, a nie ścisłych instrukcji dołączonych do pudełka.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe