Zestawy edukacyjne dla dzieci

Jest 150 produktów.
-15%
w magazynie
-16%
11,82 zł 14,00 zł
Askato Marakasy drewniane
w magazynie
-32%
w magazynie
-10% NOWOŚĆ
w magazynie
-25%
w magazynie
-13%
w magazynie
-36%
w magazynie
-43%
w magazynie
-41%
w magazynie
-44%
w magazynie
-32%
w magazynie
-25%
w magazynie
-6% NOWOŚĆ
w magazynie
wysyłka w 48 godzin
-41%
w magazynie

Najlepsze zabawki to takie, które mają walory edukacyjne. Przekonaj się, jak korzystanie z interaktywnych zabawek pomoże w rozwoju Twojego dziecka. W tej kategorii znajdziesz zestawy edukacyjne dla dzieci w różnym wieku - od maluchów po przedszkolaki. Zapoznaj się ze wszystkimi produktami i wybierz te, które spodobają się najmłodszym.

Zabawki edukacyjne dla dzieci - zadbaj o rozwój malucha

Zabawki rozwijające to świetny pomysł na prezent, bez względu na okazję. Nasze produkty kształtują zdolności manualne dziecka, jego percepcję i uwrażliwiają na bodźce zewnętrzne. W bogatej ofercie sklepu znajdziesz edukacyjne zabawki, które pomogą maluchowi ćwiczyć pisanie i liczenie. Należą do nich między innymi Magnetyczna walizeczka 4w1 Janod, zestawy matematyczne NIKO i wiele innych. Z ich pomocą nauczysz dziecko podstawowych umiejętności, i to jeszcze zanim poślesz je do szkoły. Zabawki interaktywne sprawią, że Twoja pociecha zrobi szybsze postępy na ścieżce edukacji i będzie bardziej pewna siebie.

Rozwojowe zabawki manualne i interaktywne

Polecamy szczególnie interaktywne zabawki manualne, także te wykonane z drewna. Nie sposób przecenić ich dobrego wpływu na rozwój malucha. Pomagają w kształtowaniu wszystkich zmysłów, w szczególności dotyku i wzroku. Są bezpieczne i produkowane z bezpiecznych, naturalnych materiałów.

Przykładem jest Mini aparat marki Plan Toys - manualna zabawka edukacyjna, która pokaże dziecku świat z zupełnie innej perspektywy. Widok kalejdoskopu zachęca najmłodszych do samodzielnego odkrywania i rozwija wyobraźnię. Podobnie działa przemyślnie skonstruowany kalejdoskop ze szklaną rurką Seasons Svoora. Zmienia obraz otoczenia w fantastyczne kształty.
Oczywiście w naszym sklepie znajdziesz o wiele więcej propozycji. Wszystkie prezentowane zabawki edukacyjne są w 100% bezpieczne. Co więcej, proponujemy je w atrakcyjnych cenach, są więc idealnym pomysłem na prezent.

Jaka zabawka edukacyjna dla niemowlaka, a jaka dla 2-, 3- czy 5- latka

Jeśli chcesz, żeby zabawki rozwojowe spełniły swój cel i dostarczyły córce lub synowi frajdy, musisz je dostosować do wieku dziecka. W naszym sklepie znajdziesz interaktywne zabawki, które są odpowiednie dla 2-, 3- i 5-latka. W opisie każdego produktu znajdziesz stosowne oznaczenia.

Bez wątpienia najbezpieczniejsze są drewniane zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka. Należą do nich tablice manipulacyjne (np. MT02 od 3Toysm), które zachęcają do łapania i trzymania bezpiecznych elementów. Sprawią mu wiele radości, a rodzicom pozwolą kontrolować rozwój malucha.

Mamy też ogromny wybór produktów dla nieco starszych dzieci. Znajdziesz u nas zabawki edukacyjne dla 2-latka oraz 3-latków. Należą do nich przesuwane układanki Goki lub inspirujące instrumenty muzyczne, takie jak flet prosty Starpak. Bez względu na to, czy chcesz kupić zabawki edukacyjne dla niemowląt czy dla starszaków, z pewnością mamy to, czego szukasz.

Edukacyjne zestawy naukowe, instrumenty muzyczne, a może odrobina magii?

Przedszkolaki uwielbiają zestawy naukowe, dlatego przygotowaliśmy dla nich ciekawe edukacyjne zabawki. Stacje do obserwacji owadów, zestawy do hodowania kryształów czy mini labolatoria to dopiero początek. Z naszą ofertą sprawisz dziecku niezapomniany prezent!

Ponieważ zabawki edukacyjne dla 5-latka muszą być wciągające, mamy ofertę niepowtarzalnych zestawów. Niektóre z nich przeniosą maluch w świat archeologii, inne w przyszłość, a niektóre nauczą go zabawnych karcianych sztuczek. Bez względu na to, który produkty wybierzesz, Twoje dziecko będzie zachwycone.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami. Pozwól, by interaktywna zabawka zapewniała Twojemu dziecku frajdę, a jednocześnie wspierała jego rozwój.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe