Pluszowe przytulanki dla dzieci

Są 762 produkty.
-8% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-4% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
-30%
wysyłka w 48 godzin
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-4% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-4% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-4%
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-1% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
-4%
wysyłka w 24 godziny
-15% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
-15% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
-15% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
-15% NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
-4%
wysyłka w 24 godziny
-34%
wysyłka w 48 godzin
-8% NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny

Pewnie większość z nas pamięta swoją ulubioną przytulankę z dzieciństwa i wie, jak była dla niego ważna. Dlatego kompletując niemowlęcą wyprawkę, warto zadbać o odpowiednią zabawkę, która sprawi radość maluchowi i będzie mu towarzyszyła od najwcześniejszych chwil.

Pluszowa przytulanka - zabawka, przyjaciel i terapeutyczna moc w jednym

Pluszowe przytulanki to nie tylko zabawki, ale najwięksi przyjaciele naszych milusińskich. Te najbardziej ukochane często dorastają z nimi do pełnoletności, stając się powiernikami największych sekretów. Dzięki bliskości ulubionej zabawki można przetrwać najtrudniejsze chwile i pierwsze niepowodzenia, a także łatwiej znieść rozłąkę z rodzicami na początku pobytu w żłobku czy przedszkolu.

Obecność przytulanki dla dzieci w małych rączkach to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa, którą zapewnia dobrze znany przedmiot. Jest ona potrzebna zwłaszcza podczas snu – pluszowy miś do tulenia z pewnością sprawią, że maluch łatwiej zaśnie, mając obok siebie ukochanego przyjaciela. A kiedy nagle obudzi się w środku nocy, szybciej pozbędzie się negatywnych emocji, bo miś przytulanka dla niemowlaka wciąż będzie przy nim czuwał i koił wszystkie lęki.

Dlaczego przytulanki są potrzebne Twojemu dziecku?

Zabawki przytulanki wnoszą wiele pozytywnych emocji do życia malucha, ale służą nie tylko zabawie. Dzięki nim nawet najmłodsze dziecko można nauczyć empatii i troski o innych. Jeżeli nasza pociecha będzie traktować zabawkę jak przyjaciela, okazując jej troskę i przywiązanie, podobne relacje przeniesie na swoich najbliższych – rodziców, dziadków czy kolegów w przedszkolu i szkole.

Naśladując dorosłych, nasi milusińscy mogą utulić przytulanki do snu, opowiadać im bajki, nakarmić, a nawet nakleić plaster na zranioną łapkę ukochanego pieska. Maluch, który potrafi zadbać o swoją maskotkę i odkładać ją na swoje miejsce, łatwiej nauczy się utrzymywania porządku w swoim pokoju. Misie przytulanki dla dzieci, ulubione zwierzątka, lalki to również wstęp do kreatywnej zabawy i rozwijania dziecięcej wyobraźni, odgrywania wymyślonych historii i scenek z prawdziwego życia.

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka - jaką maskotkę wybrać dla maluszka?

Przytulanki dla niemowląt powinny być wykonane z wyjątkowo bezpiecznych, miękkich w dotyku materiałów, aby podczas chwytania czy tulenia nie podrażniły wyjątkowo delikatnej skóry malucha. Zatem jaka przytulanka dla niemowlaka potrafi spełnić wszystkie oczekiwania najmłodszych pociech i ich rodziców? Najlepsze towarzystwo mogą zagwarantować malcowi lekkie jak chmurka, supermiękkie, przytulanki niemowlęce z pluszu Jazwares o miękkich, zaoblonych kształtach. Idealna przytulanka dla noworodka to również przyjemne w dotyku zwierzątka morskie niemieckiej fimy Lassig uszyte z wegańskiej bawełny organicznej. Uroczy wieloryb, foka i ślimak kryją w sobie niespodziankę w postaci folii, która przyjemnie szeleści przy pocieraniu, stymulując zmysł słuchu i dotyku.

Naukę chwytania pomogą usprawnić maluchom przytulanki Babyono dopasowane rozmiarami do małych rączek. Podczas zabawy można je śmiało tarmosić i zgniatać, a kiedy przyjdzie zmęczenie, usnąć z buzią wtuloną w maskotkę, wszak wielobarwna sówka lub myszka to także świetna przytulanka do spania dla niemowlaka.  

Ulubione postaci, lalki, misie do przytulania dla dzieci w każdym wieku

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają zabawki-zwierzątka. Od wielu lat misie, pieski, kotki i inne zwierzaki królują w ofercie wielu producentów zabawek. Ich zalety doceniają nie tylko pociechy, ale i dorośli. Trudno przecież się oprzeć feerii kolorów, miękkości materiałów i wyszukanej stylistyce projektów. Starannie dobrana oferta spełni oczekiwania wszystkich miłośników pluszaków.

Powodów do satysfakcji jest jeszcze więcej, jeśli wygląd maskotek jest dobrze znany najmłodszym. Szczególnie dotyczy to popularnych bajkowych postaci, wśród których są m.in.:

  • Kicia Kocia i Nunuś,
  • Świnka Peppa i George,
  • Bing, Króliś Tuliś, Sula i Flop,
  • Masza i Niedźwiedź,
  • Chase, Zuma i Marshall,
  • Myszka Miki,
  • Kubuś Puchatek.

Doskonała przytulanka dla dziewczynki to Myszka Minnie i świnka Peppa, jako przytulanka dla chłopca sprawdzi się George w stroju pirata lub któryś z bohaterów Star Wars. Sny będą piękniejsze i bardziej kolorowe dzięki tradycyjnej lalce, którą chętnie będą się bawić również starsze dziewczynki. Lalka do przytulania to przykład ponadczasowej “dorastającej” razem z dzieckiem przytulanki, która wbrew krzywdzącym stereotypom może okazać się także ulubioną zabawką dla chłopca.

Wszystkie propozycje dostępne u nas cechują się wysoką jakością wykonania. Zadbali o to tacy producenci, jak chociażby: TM Toys, Tactics, Tulilo, Media Rodzina czy National Geographic. Dobrym pomysłem jest także zajrzenie do działów "Zabawki" i "Pluszaki". Dzięki temu można wybrać coś jeszcze pasującego do pluszowych przytulanek dla dzieci.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe