Parkingi i garaże dla dzieci

Jest 150 produktów.
-9%
w magazynie
-10%
w magazynie
-15%
w magazynie
-44%
162,11 zł 288,18 zł
Monster Jam Supermyjnia
w magazynie
-10%
w magazynie
-26%
w magazynie
-29%
wysyłka w 48 godzin
wysyłka do 72 godzin
-6%
wysyłka w 48 godzin
-44%
133,65 zł 239,36 zł
SOS Jednostka SWAT Outlet
wysyłka do 72 godzin
-1%
121,42 zł 122,88 zł
Stacja policyjna
wysyłka do 72 godzin
-15%
wysyłka do 72 godzin
-4%
wysyłka w 48 godzin
wysyłka do 72 godzin
-13%
124,07 zł 142,61 zł
Auto serwis Play House 25470
wysyłka do 72 godzin
-15%
wysyłka w 48 godzin
-8%
162,35 zł 176,47 zł
Zestaw Garaż Play Tracks 53140
wysyłka do 72 godzin
-15%
wysyłka do 72 godzin
-1%
125,04 zł 126,30 zł
Garaż 3-poziomowy Play Tracks
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
-4%
91,62 zł 95,44 zł
Parking 427990
wysyłka w 48 godzin

Zabawa autami to jedno z ulubionych zajęć dzieci niezależnie od płci. Wspomaga ona motorykę, rozwija wyobraźnię i pożytecznie zajmuje czas malucha. Zakup garażu do zabawy wprowadzi świat aut dziecka na nowy poziom. Garaż zabawkowy może stać się ulubionym gadżetem i towarzyszem zabaw.

Zabawkowy garaż dla dzieci - obowiązkowe akcesorium dla kolekcjonerów autek

Wraz z powiększaniem się dziecięcej kolekcji aut przychodzi potrzeba, żeby miały one swoje miejsce, które jednocześnie będzie polem do zabawy. Zabawkowy garaż to prezent, o którym marzą wszyscy chłopcy i wiele dziewczynek (bo kto powiedział, że motoryzacja to pasja tylko dla chłopców?). Wybór jest duży, a ilość i rodzaje garaży może przyprawić o zawrót głowy.

Jednym z prostszych i idealnych dla małego dziecka jest garaż drewniany - daje on duże pole wyobraźni, a przy tym jest ekologiczny i wybierany przez rodziców, którzy chcą ograniczać plastik w otoczeniu malucha. Dobrym pomysłem jest sprawienie maluchowi garażu, który będzie mógł wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki rączce dziecko może wygodnie przemieszczać się z zabawką i bawić się nią w dowolnym miejscu.

Garaże piętrowe z 2 i 3 poziomami na dużą kolekcję resoraków

Dla dzieci, posiadających sporo aut idealnym rozwiązaniem będzie garaż posiadający 2 piętra bądź 3-piętrowy. Zmieści się w nim cała kolekcja aut zabawkowych. To optymalne rozwiązanie do każdego dziecięcego pokoju  - nie zajmują bardzo dużo miejsca, a pozwalają na świetną kreatywną zabawę. Dziecko może jeździć autami po poziomach, odgrywać scenki, symulować prawdziwy ruch uliczny i cieszyć się beztroskim czasem ze swoimi ulubionymi zabawkami.

Ruchome elementy, oraz odwzorowanie infrastruktury prawdziwych obiektów garażowych dodatkowo uatrakcyjniają zabawę i sprawiają, że garaż zabawkowy dla dzieci to od lat najczęściej wybierana zabawka dla chłopców.

Parking zabawkowy - kiedy garaż to za mało

Hitem wśród dzieciaków są zabawkowe parkingi. To garaże-zabawki dla dzieci, które pełnią rolę parkingu na auta, ale też rozwijają zabawę poprzez różne dodatki. Dodanie do standardowego garażu funkcji jednostki straży pożarnej, warsztatu opon bądź myjni uatrakcyjnia zabawę i wprowadza ją na inny poziom, ucząc komunikacji i nowych umiejętności. Garaż zabawkowy składający się z kilku pięter to godziny spędzone na beztroskiej zabawie solo bądź z przyjaciółmi. Garaż piętrowy z postacią z ulubionej kreskówki pozwoli odgrywać znane z animacji sceny i koordynować prawdziwe akcje ratunkowe z udziałem dzielnych piesków.

Parking zabawkowy na długie lata zagości w pokoju dziecka jako ulubiony towarzysz zabawy i nie będzie się nudził.

Garaż Wader- zabawka rosnąca razem z dzieckiem

Dostępne w wielu wersjach garaże i parkingi dla dzieci firmy Wader stanowią zabawkę, którą doskonale bawi się zarówno roczne dziecko, jak i przedszkolak. Wyposażone w system kilkumetrowych dróg, wiele poziomów oraz autka, pozwalają na niezwykle kreatywną zabawę, w której chętnie uczestniczą nawet dorośli. Samochodziki mogą zjeżdżać windą, parkować na różnych poziomach oraz jeździć coraz to nowo tworzonymi trasami.

Kolorowy garaż z łatwością pomaga uczyć kolorów, zasad ruchu drogowego oraz orientacji przestrzennej. Wykonane z bezpiecznego, trwałego tworzywa posłużą przez wiele lat, rosnąc razem z dzieckiem.

Bajkowe parkingi i garaże dla dzieci

Dla fanów bajek telewizyjnych Psi Patrol oraz Strażak Sam polecamy garaż w formie remizy strażackiej czy Bazy Psiego Patrolu. Dają one możliwość kontynuacji historii, a dzięki załączonym figurkom dzieci mogą z łatwością przemieniać się w swoich ulubionych bohaterów. Można też rozbudować parking, co jest możliwe dzięki dodatkowym figurkom sprzedawanym oddzielnie.

Garaże do zadań specjalnych

Wśród oferowanych produktów znajdują się także garaże i parkingi w formie lotniska, np. Majorette Creatix z 5 pojazdami w komplecie, SOS Kwatera główna policji, która zawiera 4 pojazdy, więzienie, jednostkę SWAT oraz wyrzutnię dronu, a także polecany od 18 miesięcy parking Trefl Śmigi Wyścigi w formie zjeżdżalni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą parkingów i garaży dla dzieci, które dają mnóstwo radości oraz frajdy podczas zabawy i doskonale rozwijają dziecięcą wyobraźnię, manualność, spostrzegawczość. Dla najmłodszych maluchów to spotkanie z nowymi fakturami, dźwiękami, barwnymi kolorami i zaskakującymi zwrotami akcji.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe