Zdrowe pasty kanapkowe

Jest 150 produktów.

Czy są wśród Was miłośnicy warzyw? Jeżeli tak to świetnie się składa, bo w tej kategorii znajdziecie szeroki wybór past warzywnych i różnego rodzaju hummusów! A jeżeli nie… cóż, może przekonamy Was do wprowadzenia do codziennego jadłospisu tej kolorowej, naturalnej dawki witamin?

Śniadanie to dla wielu z nas kluczowy posiłek dnia. Odpowiednio przygotowane potrafi już od samego poranka wywołać uśmiech na naszej twarzy, a dobrze zbilansowane zapobiegnie niespodziewanym dźwiękom burczenia wydobywającym się wprost z naszego brzucha. Cóż może być zatem lepszego od rozpoczęcia dnia od kolorowych past warzywnych? W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór past warzywnych i hummusów powstałych na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji:

  • Hummus z suszonymi pomidorami marki NaturAvena,
  • Pasta warzywna ze słodką cebulką i suszonymi pomidorami marki Wawrzyniec,
  • Hummus paprykowy bezglutenowy od Primavika,
  • Pasta z chili marki Krokus,
  • Pasta z przesmażonej fasoli pinto z chipotle od Casa De Mexico,
  • Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa od Allos,
  • Pasta z białej fasoli z siemieniem lnianym marki Wa:żywo.

To oczywiście zaledwie przedsmak tego, co znajdziecie w tej kategorii. Z pewnością spotkacie tu wiele znanych, kultowych marek, które na branżowym rynku funkcjonują już od wielu lat. Nie zapominajcie jednak o nowych, małych, lokalnych firmach, które próbują swoich sił na rynku zdrowej żywności. Jeżeli zainteresował Was dany produkt, zachęcamy do zapoznania się z dedykowanym opisem. A po więcej kulinarnych i warzywnych inspiracji zapraszamy oczywiście na naszego bloga!

NaturaVena Hummus paprykowy 185 g Bio -7%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe