Krem orzechowy

Są 74 produkty.
-6%
wysyłka w 48 godzin
-3%
wysyłka w 48 godzin
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin

Krem orzechowy – intensywny smak oraz zapach

Krem orzechowy idealnie nadaje się jako pasta na kanapkę oraz dodatek do kremów i ciast. Dzięki intensywnemu smakowi oraz zapachowi sprawia, że przekąski oraz dania są bardziej urozmaicone. Oferujemy kremy orzechowe tylko zaufanych marek: BeRAW, NaturAvena, Primavika, Allnutrition czy też Maslove. To sprawia, że mamy pewność, że produkty, które proponujemy w naszym sklepie inter-netowym, są wysokiej jakości.

Krem orzechowy – ekologiczny skład

Wszystkie produkty są przygotowane z ekologicznych składników. Nie zawierają dodatków w formie białego cukru oraz oleju palmowego. Zawierają:

  • orzechy
  • cukier trzcinowy
  • olej słonecznikowy
  • kakao o obniżonej zawartości tłuszczu
  • sól
  • wiórki kokosowe.

Skład produktów różni się w zależności od tego, którego producenta wybierzesz. Duża zawartość orzechów w kremach orzechowych sprawia, że produkty bogate są w duże ilości białka, są doskona-łym źródłem niacyny, czyli witaminy B3, nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnik, magnez, kwas foliowy.

Doskonały krem orzechowy – zastosowanie

To zdrowa przekąska, która idealnie nadaje się dla osób aktywnych lub po intensywnym treningu na siłowni. Krem orzechowy jest doskonałym uzupełnieniem prawidłowo zbilansowanej diety. Produkty zapakowane są w opakowania o zawartości: 50 g, 500 g, 470 g, 190 g, 340 g, czy też 185 g.

Dziękujemy tym Klientom, którzy obdarzyli nasz sklep internetowy oraz ofertę zaufaniem. Natomiast Nowych Klientów serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami w naszej ofercie. Zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe