Pozostałe miody i syropy

Jest 150 produktów.

Miody i syropy - ciężko sobie bez nich wyobrazić wiele dań i napojów. Już na stałe wpisały się w zestaw artykułów spożywczych, które koniecznie trzeba mieć w kuchni. Jest ku temu ważny powód. Oprócz tradycyjnych miodów i syropów dostępne są również inne ich odpowiedniki cieszące się uznaniem ze względu na smak i wartości odżywcze. I można je nabyć w Bee!

Zaopatrując się np. w miody wielokwiatowe czy syropy klonowe lub z agawy dobrze rozważyć uzupełnienie ich w inne podobne produkty. Dzięki temu kuchenne zapasy wzbogacone zostaną o artykuły spożywcze, które poszerzą możliwości wykorzystania ich w kuchni. Jest to też okazja do wypróbowania czegoś nowego i urozmaicenia domowego menu. Warto to zrobić, ponieważ na osoby lubiące oryginalny smak czekają:

-Miód nektarowy wrzosowy Campomar Nature,
-Syrop kokosowy Big Nature,
-Miód nektarowy z propolisem Doktor Miodek,
-Syrop z karobu bezglutenowy Creta Carob,
-Miód nektarowy eukaliptusowy Muria,
-Syrop ryżowy Horizon.

I wiele innych pysznych produktów! Już samo to sprawia, że tego typu miody i syropy staną się wkrótce ulubionymi dodatkami do potraw i napojów. W Bee zostały one zebrane w jednym miejscu, żeby ułatwić wszystkim zainteresowanym ich zakup. A kiedy już znajdą się na kuchennych półkach, można zacząć się nimi delektować!

Miody i syropy dostępne są bez zawartości cukru (Doktor Miodek), posiadają certyfikat ekologiczny (Horizon i Hoyer), jak i korzystać z nich mogą weganie i wegetarianie - syropy kokosowe, ryżowe czy buraczane. Tak przygotowana oferta ma na celu zapewnienie różnorodności osobom mającym swoje własne upodobania kulinarne.

Posmakuj i przekonaj się o wyjątkowości produktów należących do tej kategorii. Skuś się na coś oryginalnego i niecodziennego. Przygotuj się na pyszną podróż wraz z Bee!

Big Nature Syrop kokosowy 335 g Bio -8%
w magazynie
Big Nature Syrop kokosowy 670 g Bio -5%
w magazynie
Doktor Miodek Ziołomiód Sosnowy 400 g -21%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe