Zdrowy cukier › Inne syropy

Jest 13 produktów.

Naturalne i ekologiczne syropy, które przedstawiamy w naszej ofercie przygotowane zostały  ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw roślinnych. Stanowią doskonałą formę dosładzania dań i napojów, a także zdrowy zamiennik białego cukru czy syropu glukozowo-fruktozowego, będących źródłem węglowodanów prostych.

Dzięki roślinnym ekstraktom, naturalnym sposobom produkcji, przechowywania i filtracji, syropy przez nas oferowane nie tracą cennych właściwości odżywczych, charakteryzują się także najwyższą jakością.

Osoby, ceniące zdrowy styl życia, zwracające uwagę na pochodzenie i skład produktów żywnościowych z pewnością docenią wyjątkowe właściwości i smak syropów roślinnych, które z powodzeniem mogą zastępować tradycyjny cukier i słodziki. Niski indeks glikemiczny, będący istotną zaletą syropów roślinnych, stanowi ważną przesłankę stosowania syropów u diabetyków.

Polecamy między innymi syropy kokosowe i ryżowe, które nadadzą Twoim daniom oraz napojom oryginalny i charakterystyczny słodki posmak. Możesz wykorzystać je jako dodatek do gofrów, naleśników, kaszy jaglanej, napojów mlecznych czy ryżu na słodko. W pozostałych kategoriach znajdziecie Państwo również syrop z czarnego bzu, syrop malinowy  i wiele innych!

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe