Bakalie i suszone owoce › Suszone owoce

Są 2 produkty.

Suszone owoce wykorzystuje się przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju ciast i deserów. Z połączenia kilku rodzajów suszonych owoców i płatków owsianych, sami możemy skomponować zdrowe musli na miarę naszych potrzeb. Poza tym pasują one również do lodów i ciasteczek. Wiele osób zabiera je także do pracy, by móc w międzyczasie cieszyć się słodką i zdrową przekąską. W Polsce szczególnie rodzynki i suszone śliwki cieszą się ogromną popularnością.

W naszym asortymencie znajdą Państwo suszone owoce różnego rodzaju: figi, daktyle, rodzynki, morele, żurawinę, jagody goji, śliwki czy chipsy z bananów. Z nieco rzadziej spotykanych w sklepach owoców mogą Państwo u nas zakupić także suszone wiśnie, truskawki, papaję, morwę białą, miechunkę czy krążki ananasa.

Dysponujemy również tzw. superfoods. Są to produkty naturalne, które zawierają ogromne ilości bardzo potrzebnych i wartościowych składników odżywczych: sproszkowany baobab, camu camu czy też guaranę.

Niektóre z owoców, takie jak aronia suszona czy daktyle zostały oblane pyszną czekoladą, co czyni je świetnym deserem nawet wtedy, gdy odwiedzą nas niespodziewani goście. Wszystkie wyżej wymienione produkty czekają na Państwa w naszym sklepie. Zapraszamy!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe