Pieczywo

Jest 115 produktów.
-10%
w magazynie
-6%
w magazynie
-12%
w magazynie
-5%
w magazynie
-4%
w magazynie

Mieszane, żytnie, pszenne – pieczywo to stały element diety większości z nas. Nie wyobrażamy sobie śniadania bez świeżego, chrupiącego chleba lub świeżo wypieczonej bułki. I choć jeszcze kilka lat temu wybór pieczywa nie był aż tak szeroki, dziś z łatwością możemy dopasowywać rodzaj chleba czy bułek do indywidualnej diety.

Co znajdziecie w tej kategorii? Pieczywo w najróżniejszych odmianach i wariantach. Proponujemy Wam produkty stworzone z myślą o najmłodszych, osobach z nietolerancjami pokarmowymi, poszukujących idealnego posiłku przed treningiem, ale i smacznej, pełnowartościowej przekąski. Poniżej przedstawiamy kilka produktów, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym:

  • Chleb proteinowy od Mestemacher,
  • Chleb żytni pełnoziarnisty folklor marki Benus,
  • Tortilla orkiszowa piadina od Akimenta,
  • Maca razowa marki Yoga Life,
  • Pieczywo chrupie kasztanowe bezglutenowe od EkoWital,
  • Wielozbożowe wafle dla dzieci z bananem i dynią marki Erdbar.

Mąka, woda i sól już dawno przestały być podstawowymi składnikami pieczywa. Przeglądając produkty znajdujące się w tej kategorii z pewnością znajdziecie nowe, nieznane dotąd produkty, które mogą idealnie uzupełnić Waszą dietę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi opisami, które przybliżą Wam właściwości i specyfikę poszczególnych propozycji. Życzymy udanych zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe