Superfoods › Pozostałe

Jest 88 produktów.

Superfoods to produkty nieprzetworzone, posiadające szczególnie wysoką zawartość składników odżywczych, witamin, antyoksydantów oraz minerałów korzystnych dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto wprowadzić je do codziennej diety jako zdrowy dodatek. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroką ofertę produktów spożywczych zaliczanych do kategorii superfoods.  

Jakie popularne superfoods możesz znaleźć w naszej ofercie? Polecamy między innymi:

  • Sproszkowany korzeń Maca o lekko korzennym smaku, który od wielu lat znajduje swoje zastosowanie wśród mieszkańców Ameryki Południowej.
  • Trawę pszeniczną uzyskiwaną z młodych pędów pszenicy.
  • Pobudzającą guaranę w proszku, będącą naturalnym źródłem żelaza, miedzi, cynku, potasu i magnezu.

Superfoods stanowią doskonały dodatek do wody, codziennych koktajli owocowo-warzywnych czy smoothies. W ten sposób uzyskamy niezwykle odżywcze napoje stanowiące prawdziwą bombę witaminową. To produkty skierowane szczególnie dla osób wyczerpanych fizycznie, które potrzebują szybkiej i skondensowanej dawki składników odżywczych.

Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty superfoods oferujemy w różnych gramaturach, wariantach smakowych i postaciach: proszku, tabletek czy kapsułek. Posiadamy także wersje w 100% ekologiczne i pochodzące jedynie z kontrolowanych upraw, do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych składników, pozbawione zostały również szkodliwych dodatków chemicznych. Odkryj zupełnie nowe smaki i komponuj z ich udziałem unikalne połączenia!
 

Big Nature Morwa suszona 330 g -29%
w magazynie
Diet-Food Białko z ryżu 200 g Bio -31%
w magazynie
Targroch Moringa proszek 250 g -5%
w magazynie
Diet-Food Jarmuż w proszku 100 g Bio -18%
w magazynie
Diet-Food Spirulina sproszkowana 200 g Bio -21%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe