Mieszanki przypraw

Jest 185 produktów.

Nowości - produkty spożywcze i delikatesy

Bestsellery - mieszanki przypraw

Big Nature Przyprawa chili w młynku 95 g -23%
w magazynie

Mieszanki przypraw nadadzą daniom wyjątkowego aromatu oraz nieco orientalnej nuty. Ich celem jest wydobywanie z dań wszystkiego, co najlepsze. Ich zastosowanie sprawi, że gotowanie stanie się podróżą, niejednokrotnie do odległych krajów.

House of Asia sprawi, że poczujesz smaki Tajlandii, Casa De Mexico idealnie skomponuje się z chilli con carne, wydobywając z niego pełnię smaku, a włoszczyzna Batom podkreśli smaki uwielbiane przez Włochów.

Każda z mieszanek przypraw stanie się nieodłączną częścią smaków domowników oraz pozwoli na wydobycie z każdego dania czegoś unikalnego. Tradycjonaliści mogą wybrać warzywa suszone lub przyprawę do drobiu, a osoby zaciekawione innymi kulturami powinni zdecydować się na przyprawę graham masala lub curry. Trzeba pamiętać, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Najlepiej jest połączyć smaki orientalne z kuchnią tradycyjną i móc cieszyć się pełnią smaków, przeplatać to, co znane, z tym, co nowe.
Mieszanki przypraw to bogactwo smaków, aromatów i kolorów. Przykładowo:

-przyprawa do pizzy i zapiekanek to nieco czerwieni, która idealnie skomponuje się ze smakami włoskich dań,
-przyprawa prowansalska pozwoli na smakową podróż do Francji,
-przyprawa do piernika przypomni o złotej polskiej jesieni i domowych smakach (oraz świetnie skomponuje się z kawą lub grzańcem, które również można doprawić naszymi przyprawami),
-przyprawa indyjska asafetyda to z kolei fragment kultury orientalnych Indii.

W Bee najważniejsze jest dla nas zadbanie o kubki smakowe klientów. Naszą ideą jest wydobywanie z natury wszystkiego, co najlepsze. Idealnie dobrane kompozycje przypraw pozwalają na stworzenie czegoś wyjątkowego nawet przy niewielkim nakładzie pracy i czasu. Szkoda czasu na gotowanie bez tej odrobiny luksusu. Życzymy smacznego!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe