Naturalne Kosmetyki › Kosmetyki do rąk

Są 92 produkty.

Niektóre części naszego ciała wymagają specjalnej troski. Dłonie narażone są na kontakt z wieloma agresywnymi czynnikami, takimi jak woda, detergenty, czy cyklicznie zmieniające się warunki atmosferyczne: suche powietrze, mróz, promieniowanie słoneczne. W ten sposób skóra dłoni bardzo szybko traci naturalną barierę ochronną, co prowadzi do osłabienia jej kondycji, a także występowania objawów przesuszenia, zaczerwienienia i podrażnienia. Pamiętajmy zatem o regularnej pielęgnacji dłoni, której celem jest przede wszystkim przywrócenie i wzmocnienie naturalnego płaszcza lipidowego. To wszystko można uzyskać dzięki stosowaniu odpowiednich kosmetyków zapewniających maksymalną dawkę nawilżenia.

Być może trudno w to uwierzyć, ale powszechnie dostępne kosmetyki tj.: oliwki, wazeliny, bądź balsami, które pozornie mają służyć upiększeniu i regeneracji zawierają niebezpieczne pochodne ropy naftowej, która w sposób niewidoczny dla oka wkracza do naszego organizmu. To właśnie ropopochodne składniki zatykają pory, blokując dostęp naszej skóry do powietrza. Najbardziej paradoksalnym jest jednak fakt, ze niejednokrotnie kobiety są w stanie płacić od kilkunastu do kilkuset złotych za sztuczne kremy pachnące syntetycznymi perfumami.

Bee.pl przekonuje, że nie ma potrzeby wydawania wielkich pieniędzy, aby świadomie i zdrowo zadbać o skórę naszych dłoni. Kosmetyki pochodzące z naturalnych źródeł skutecznie pielęgnują wrażliwą skórę sprawiając, że wygląda młodo, zdrowo i olśniewająco.

Oferowane kremy do rąk doskonale nadadzą dłoniom gładkość, elastyczność i miękkość, a paznokciom odpowiednie witaminy zapobiegające łamliwości i rozdwajaniu. Cukrowy peeling rozjaśni i nawilży skórę, poprawiając jej jędrność i sprężystość. Co istotne, nie należy zapominać o codziennej pielęgnacji dłoni w toalecie. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem antybakteryjne żele do rąk, w żaden sposób nie wysuszają skóry dłoni pozostawiając ją czysta i odkażoną.

Pielęgnacja dłoni jest wskazana niezależenie od pory roku. Każdorazowy kontakt z czynnikami zewnętrznymi, które są źródłem namnażających się bakterii i brudu, naraża naszą skórę na choroby dermatologiczne, wysuszenie i szybsze starzenie. Aby im zapobiegać nie trzeba wielkich nakładów finansowych ? Bee.pl zwraca wzrok ku naturze ufając jej zdrowotnym właściwościom, zaufaj i Ty.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe