Dom i ogród › Pranie

Jest 99 produktów.

Dział Pranie przeznaczony jest dla osób, które dokonują świadomych zakupów i chcą zadbać o środowisko i swoje zdrowie. Używanie ekologicznych środków do prania  pozwala na maksymalne wyeliminowanie chemii. Na szczęście coraz więcej osób decyduje się zmienić swoje przyzwyczajenia, a tym samym dba o otaczający nas świat i ludzi.


Zapewne większość z nas słyszała o piorących tabletkach, specjalnych płynach do prania czy mydłach, które pozwalają usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Ale czy znasz piorące orzechy pochodzące z Indii i Nepalu? Jeśli tak musisz wiedzieć, że świetnie sprawdzają się one w roli środka piorącego. Wspaniale pozbywają się trudnych zabrudzeń i są niezwykle wydajne. Jednej porcji orzechów można użyć w kilku praniach. Nasz sklep oferuje orzechy piorące różnych producentów więc zapraszamy tych, którzy już korzystali z tego dobrodziejstwa jak i tych, którzy właśnie poznali pojęcie "orzechy piorące". Skorupki orzechów piorących po zetknięciu z wodą zamieniają się w myjącą i bezwonną pianę. Jeden kilogram orzechów wystarcza aż na rok prania z częstotliwością dwa razy na tydzień! To absolutny rekord jeśli chodzi o aspekt oszczędnościowy.
Orzechy są produktem w pełni ekologicznym, dlatego woda po praniu może służyć do podlania roślin, a łupiny - do użyźnienia gleby. Czy to nie fantastyczne rozwiązanie dla osób żywo zainteresowanych prowadzeniem ekologicznego stylu życia? Orzechy piorące, piorące kule, naturalne płyny i wybielacze - takie produkty ekologiczne znajdziecie w niniejszym dziale.

Serdecznie zachęcamy do dbania o przyrodę - w końcu ona dba również o nas ? i dzielenia się opiniami w komentarzach!

Triumf Płyn do prania Sport & Outdoor 1 l -16%
w magazynie
Only Eco Płyn do prania tkanin kolorowych 1 l -19%
wysyłka do 72 godzin
Almawin Płyn do prania dziecięcych ubrań eco 750 ml -17%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe