Sprzątanie

Są 104 produkty.
Almacabio Odświeżacz powietrza pomarańczowy eco 125 ml -24%
wysyłka do 72 godzin
Almacabio Odświeżacz powietrza lawendowy eco 125 ml -24%
wysyłka do 72 godzin
Almacabio Odświeżacz powietrza cytrynowy eco 125 ml -21%
wysyłka do 72 godzin
Bio-D, Nabłyszczacz do zmywarek 750 ml -15%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
Sonett Płyn uniwersalny 1 l -30%
18,99 zł 26,95 zł
Sonett Płyn uniwersalny 1 l
w magazynie
Almacabio Płyn do naczyń eco 1 l Bio -16%
w magazynie

Sprzątanie

Sprzątanie to czynność, którą wykonujemy codziennie. W domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia, a każda Pani domu lubi mieć ład i porządek. Coraz więcej osób korzysta z ekologicznych środków czystości dzięki czemu nasze środowisko i zdrowie dużo na tym zyskuje. Jeżeli do sprzątania używany syntetycznych środków czystości nasze ciała magazynują te szkodliwe substancje, które mogą w późniejszym czasie wywołać alergie, astmy czy choroby skórne. Jest to niebezpieczne w szczególności dla kobiet w ciąży, ponieważ udowodniono, że przyszłe mamy przekazują syntetyczne substancje swoim dzieciom, co może negatywnie wpływać na rozwój...

Sprzątanie to czynność, którą wykonujemy codziennie. W domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia, a każda Pani domu lubi mieć ład i porządek. Coraz więcej osób korzysta z ekologicznych środków czystości dzięki czemu nasze środowisko i zdrowie dużo na tym zyskuje. Jeżeli do sprzątania używany syntetycznych środków czystości nasze ciała magazynują te szkodliwe substancje, które mogą w późniejszym czasie wywołać alergie, astmy czy choroby skórne. Jest to niebezpieczne w szczególności dla kobiet w ciąży, ponieważ udowodniono, że przyszłe mamy przekazują syntetyczne substancje swoim dzieciom, co może negatywnie wpływać na rozwój płodu.

Dlaczego warto wybrać ekologiczne środki czystości ?

  • Nie zawierają syntetycznych środków zapachowych, barwników, konserwantów, pochodnych ropy, chloru, chemikaliów itd.
  • Nie zawierają surowców modyfikowanych genetycznie
  • bezpieczne dla zdrowia człowieka i dla środowiska
  • Nie zawierają zwierzęcych tłuszczy i innych surowców z martwych zwierzątDział sprzątanie powstał z myślą o mniejszych i większych ekologicznych porządkach. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie produkty niezbędne do sprzątnięcia domu czy mieszkania. Proponujemy Państwu naturalne środki do mycia podłóg, dzięki, którym dziecko po zjedzeniu czegoś z podłogi może czuć się bezpiecznie, płynny wosk do drewna, który zadba o to aby podłoga jak najdłużej zachowała swoją świeżość, środki do czyszczenia i szorowania różnego rodzaju zabrudzeń, spraye do mebli, żele i płyny do toalet, odświeżacze powietrza, spray ułatwiający prasowanie i wiele wiele innych. Bardzo dobrym i dosyć uniwersalnym środkiem sprzątającym może być też soda oczyszczona, która z dodatkiem wody może posłużyć do mycia szyb, czyszczenia dywanu, czy plam na ubraniach.

Wiele środków do sprzątania można też zrobić samodzielnie w domu i nie wymaga do dużo pracy ani nakładów finansowych. Warto pamiętać, że wszystkie używane przez nas chemiczne składniki przenikają do naszego organizmu i mogą wyrządzić wiele złego. Warto mieć tę świadomość i chronić siebie, swoje dzieci i środowisko, w którym wszyscy żyjemy.

więcej
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe