Dom i ogród › Zmywanie

Są 52 produkty.

Ochrona środowiska to bardzo istotne zagadnienie społeczne dzisiejszych czasów. Problem jest złożony z wielu czynników ale już niewielkie zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na otaczający nas świat. Zacznijmy od małych kroczków i zamieńmy szkodliwe chemiczne detergenty do zmywania na te przyjazne naturze.

Zmywanie to czynność, której większość z nas nie lubi wykonywać. Chemiczne płyny do mycia naczyń wysuszają skórę i przyspieszają proces starzenia się jej. Teraz gdy społeczeństwo wymaga od nas abyśmy zawsze wyglądali pięknie i młodo, wydajemy mnóstwo pieniędzy na drogie zabiegi kosmetyczne i wizyty w salonach piękności, a może lepiej "zapobiegać niż leczyć"? Drobne zmiany jak wymiana środków do zmywania i sprzątania  na ekologiczne i naturalne może wiele zdziałać. Wszystkie składniki chemiczne, z którymi mamy kontakt negatywnie oddziałują  na nasze zdrowie i wygląd, dlatego jeżeli tylko się da powinniśmy ich unikać. Nasza oferta ekologicznych środków do zmywania skierowana jest do osób wymagających, świadomych i dbających o siebie i swoje otoczenie. Jeżeli nie dla siebie, warto poczynić zmiany dla swoich dzieci i przyszłych pokoleń.


Ekologicznych środków do zmywania:

  • Nie zawierają chloru i fosforanów
  • Nie zawierają syntetycznych barwników, środków zapachowych, konserwantów, wybielaczy optycznych
  • Ulegają całkowitej biodegradacji
  • Są niezwykle delikatne i bezpieczne dla dłoni (niektóre z nich nawet pielęgnują skórę)


Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się ekologiczne płyny do mycia naczyń, tabletki i płyny do zmywarek  firm Sonett, Ecover, Ecozone, Bio-D, Etamine, Earth Friendly, Klar i innych. Część płynów posiada certyfikaty EcoGarantie i EcoControl.


Ekologiczne płyny do mycia naczyń są równie wydajne co płyny chemiczne, a co najważniejsze bezpieczne. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Gron Balance Tabletki do zmywarki 100 szt. -16%
w magazynie
Gron Balance Tabletki do zmywarki 30 szt. -10%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe