Książki o aromaterapii

Jest 7 produktów.
-20%
W magazynie
-20%
23,36 zł 29,20 zł
W magazynie
-17%
Wysyłamy w 1 dzień
-12%
Wysyłamy w 3 dni
-15%
41,65 zł 49,00 zł
Wysyłamy w 1 dzień
-17%
24,07 zł 29,00 zł
Wysyłamy w 1 dzień
-17%
24,24 zł 29,20 zł
Wysyłamy w 1 dzień

Książki o aromaterapii

Nigdy nie należy słuchać kwiatów.
Wystarczy na nie patrzeć i je wąchać.
Moja róża rozsiewała woń na całą planetę.

Mały Książę Antoine de Saint-Exupery

Aromaterapia to jedna z gałęzi medycyny naturalnej. Ta niezwykle przyjemna i prosta metoda poprawia samopoczucie, zdrowie i urodę. Coraz więcej osób docenia rolę aromaterapii w leczeniu powszechnych dolegliwości zdrowotnych, np. migren, depresji czy schorzeń układu oddechowego. Podstawę tej metody stanowią olejki eteryczne, czyli esencje naturalnych wyciągów roślinnych zamkniętych w małych buteleczkach. Jak ich używać? Na to pytanie...

Nigdy nie należy słuchać kwiatów.
Wystarczy na nie patrzeć i je wąchać.
Moja róża rozsiewała woń na całą planetę.

Mały Książę Antoine de Saint-Exupery

Aromaterapia to jedna z gałęzi medycyny naturalnej. Ta niezwykle przyjemna i prosta metoda poprawia samopoczucie, zdrowie i urodę. Coraz więcej osób docenia rolę aromaterapii w leczeniu powszechnych dolegliwości zdrowotnych, np. migren, depresji czy schorzeń układu oddechowego. Podstawę tej metody stanowią olejki eteryczne, czyli esencje naturalnych wyciągów roślinnych zamkniętych w małych buteleczkach. Jak ich używać? Na to pytanie rzetelnej odpowiedzi udzielają książki o aromaterapii.

Fachowa literatura pomoże ci wybrać odpowiednie olejki eteryczne do trapiących cię dolegliwości. Krok po kroku zostaniesz wprowadzony w świat aromaterapii, dowiesz się jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, na jak wiele różnych sposobów można ich używać, poznasz przeciwwskazania do aromaterapii oraz szczegółowy opis olejków - nazwę łacińską, surowiec roślinny, opis zapachu, działanie oraz ciekawostki.

Wiedza zawarta w książkach pozwoli tobie i twojej rodzinie bezpiecznie korzystać z zalet aromaterapii. Książki mogą okazać się idealnym prezentem dla każdego miłośnika olejków eterycznych.

Przykładowy sposób użycia olejku eterycznego

Relaksująca kąpiel

Do wanny ciepłej wody dodaj 10-15 kropli olejku o działaniu relaksującym: bergamotowego, melisowego, różanego, ylangowego, neroli lub szałwii muszkatołowej. Poświęć na kąpiel 15-30 minut. Po kąpieli skóry nie należy spłukiwać, tylko wytrzeć.

To jest zaledwie jeden przykład wykorzystania olejku eterycznego. W naszych książkach znajdziesz o wiele więcej zastosowań zarówno do celów zdrowotnych, kosmetycznych, jak i dla czystej przyjemności.

W naszym sklepie kupisz książki o aromaterapii autorów polskich i zagranicznych, specjalistów od zagadnień medycyny naturalnej. Książki są napisane przystępnym językiem, dzięki czemu ich czytanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Książki polecamy kosmetyczkom, osobom zajmującym się uzdrawianiem naturalnym oraz każdemu, kto jest zainteresowany wykorzystaniem olejków eterycznych w codziennym życiu.

Serdecznie zachęcamy do zakupu wyczerpujących encyklopedii zapachów i zagłębienia się w mądrości ludowe, które już od stuleci pomagają ludziom!

więcej
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe