Pieluszki

Są 64 produkty.
-21%
w magazynie
-21%
w magazynie
-20%
w magazynie

Pieluszki

Jeśli jesteś rodzicem świadomym ekologicznie i dbasz o środowisko naturalne, na pewno zainteresujesz się bogatą ofertą jednorazowych pieluch ekologicznych dostępną w naszym sklepie internetowym.

Podstawową kwestią w opiece nad dzieckiem oraz zapewnieniu mu komfortu i należytej higieny jest wybór pieluszek. Są one podstawowym artykułem na liście zakupów młodych rodziców, którzy w początkach życia dziecka muszą liczyć się z kupowaniem ogromnych ilości tego produktu. Stojąc przed sklepową półką często nie zwraca się jednak uwagi na skład pieluch jednorazowych, a powinno się mieć świadomość, że produkcja...

Jeśli jesteś rodzicem świadomym ekologicznie i dbasz o środowisko naturalne, na pewno zainteresujesz się bogatą ofertą jednorazowych pieluch ekologicznych dostępną w naszym sklepie internetowym.

Podstawową kwestią w opiece nad dzieckiem oraz zapewnieniu mu komfortu i należytej higieny jest wybór pieluszek. Są one podstawowym artykułem na liście zakupów młodych rodziców, którzy w początkach życia dziecka muszą liczyć się z kupowaniem ogromnych ilości tego produktu. Stojąc przed sklepową półką często nie zwraca się jednak uwagi na skład pieluch jednorazowych, a powinno się mieć świadomość, że produkcja zwykłych pieluch jest oparta na wykorzystaniu plastiku, który nie wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Z kolei ekologiczne pieluszki mają krótki skład, co oznacza jedynie naturalne składniki wykorzystane do wytworzenia tego produktu.

Ekologiczne pieluszki nie zawierają substancji zapachowych i perfum, które potencjalnie mogą uczulać noworodki i niemowlęta. Często do produkcji tego typu pieluch używa się pulpy drzewnej, dzięki czemu ma się pewność, że produkt ten jest bardzo naturalny i co istotne - bezpieczny dla środowiska. Ponadto pieluchy te nie są chlorowane, a materiał z którego są wykonane jest niezwykle przewiewny, co zapobiega przegrzewaniu okolic pieluszkowych u dziecka.

Wykorzystując do codziennej pielęgnacji dziecka ekologiczne pieluszki, można praktycznie zapomnieć o problemach takich jak uczulenia i alergie, odparzenia czy dyskomfort dziecka. Pieluchy ekologiczne, dzięki zastosowaniu naturalnych składników są w 100% bezpieczne oraz wygodne dla każdego malucha.

więcej
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe