Ubrania

Jest 307 produktów.

Ubrania

Wybór odpowiednich ubranek dla dzieci nie jest prosty. Szczególne trudności mogą tu mieć młodzi rodzice, którzy spodziewają się swojej pierwszej pociechy. Bardzo ważny w tej kwestii jest dobór odpowiednich, wysokiej jakości materiałów, które nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Jest ona dużo cieńsza, niż skóra dorosłego człowieka przez co daje słabszą ochronę. Skóra malucha nie zatrzymuje dostatecznie dużo wilgoci, przez co częściej się łuszczy i przesusza. O problemie tym dobrze wiedzą mamy alergików, u których nasilenie objawów atopii występuje najczęściej jesienią i zimą. Dlatego też u dzieci najlepiej sprawdzają się ubranka wykonane z...

Wybór odpowiednich ubranek dla dzieci nie jest prosty. Szczególne trudności mogą tu mieć młodzi rodzice, którzy spodziewają się swojej pierwszej pociechy. Bardzo ważny w tej kwestii jest dobór odpowiednich, wysokiej jakości materiałów, które nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Jest ona dużo cieńsza, niż skóra dorosłego człowieka przez co daje słabszą ochronę. Skóra malucha nie zatrzymuje dostatecznie dużo wilgoci, przez co częściej się łuszczy i przesusza. O problemie tym dobrze wiedzą mamy alergików, u których nasilenie objawów atopii występuje najczęściej jesienią i zimą. Dlatego też u dzieci najlepiej sprawdzają się ubranka wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów, które łatwo przepuszczają powietrze i zapewniają odpowiednia termoregulację.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie ubranka dziecięce niezbędne w pierwszej wyprawce. Wszystkie ciuszki są oczywiście wykonane z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla dzieci, głównie z bawełny organicznej. Zdecydowana większość ubranek jest w białych lub bardzo jasnych kolorach przez co możemy mieć pewność, że nie są one barwione i nie wywołają reakcji uczuleniowej nawet u małych alergików.

Dlaczego bawełna organiczna ?

  • Uprawiana bez chemikaliów, pestycedów, maszyn i wyzysku
  • Przy uprawie bawełny ekologicznej zastosowanie znajdują wyłącznie substancje podlegające biodegradacji
  • W ekologicznej hodowli bawełny gleba musi przejść kilkuletnią kwarantannę podczas, której nie może przyjmować żadnych substancji chemicznych.
  • Dużo lepsza gatunkowo od zwykłej bawełny - ubrania zachowują swój kształt nawet po wielu praniach
  • Ubrania są wyjątkowo miękkie i delikatne
  • Ubrania są hipoalergiczne
  • "Oddychają" - pozwalają na łatwy dostęp powietrza


W naszej ofercie znajdują się ubranka dla niemowląt i dla nieco starszych dzieci. Proponujemy Państwu czapeczki, które posłużą już od pierwszych chwil życia dziecka, śpioszki w mniejszych i większych rozmiarach, kaftaniki, body z krótkim i długim rękawkiem, kalesony dla małego mężczyzny, krótkie spodenki i spodnie zarówno w wersji dla dziewczynek jak i dla chłopców, t-shirty z długimi i krótkimi rękawkami, buciki na cieplejsze i chłodniejsze dni, sukieneczki, opaski z kwiatuszkiem, czy kokardką, a nawet pierwsze majteczki do pływania.


więcej
© 2018 - All rights reserved Sklepy internetowe