Jedzenie dla dzieci › Słodycze

Jest 46 produktów.

Które dziecko nie przepada za czekoladą oraz kolorowymi i słodkimi łakociami? Dla wielu rodziców jednak słodycze to prawdziwy temat tabu - i słusznie, gdy mowa tu o produktach zawierających rafinowany i biały cukier, tłuszcze trans, syrop glukozowy oraz konserwanty. W naszej ofercie zakupicie zdrowe zamienniki popularnych przekąsek, oparte na naturalnych składnikach.

Co zatem znajdziecie w naszym dziale ze słodyczami? Produkty bez sztucznych zapychaczy z wykorzystaniem ekologicznego syropu kukurydzianego, cukru trzcinowego, z dodatkiem soków owocowych, mąki orkiszowej i bez żelatyny. Tego typu słodkości idealnie sprawdzą się jako mała przekąska w trakcie dnia bądź zdrowy deser. W przeciwieństwie do konwencjonalnych łakoci, naturalne słodycze nie powodują nagłych skoków glukozowych, przez co dziecko nie zostaje dodatkowo pobudzone przez zewnętrzne bodźce.

Produkty w tej kategorii zostały wyprodukowane na bazie składników najwyższej jakości. Znajdziecie tu także słodycze bezglutenowe, idealne dla alergików, a nawet dla dorosłych, którzy - rezygnując z glutenu -  od czasu do czasu mają ochotę na odrobinę słodkości.

Polecamy w szczególności:

  • Żelki bez dodatku żelatyny
  • Ekologiczne czekolady mleczne
  • Cukierki bezglutenowe zawierające koncentraty soków owocowych
  • Lizaki o soczystych, owocowych smakach

 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe