Książki o jodze i medytacji

Jest 150 produktów.

Jakie korzyści przynosi nam medytacja? Czy joga może być praktykowana przez wszystkich, bez względu na wiek i stan zdrowia? Co zyskujemy dzięki regularnemu treningowi duszy i ciała? Zalety jogi i korzyści z jej stosowania nie ograniczają się do spokoju umysłu i elastycznego ciała! Ćwiczenia jogiczne mogą być wykonywane z najbliższymi, dzięki czemu poprawiamy relacje i budujemy więzi. Szkoły jogi oferują zajęcia dla dzieci już od najmłodszych lat. Popularna stała się też joga dla kobiet w ciąży, która wzmacnia ciało, stabilizuje pracę narządów wewnętrznych oraz reguluje gospodarkę hormonalną. Istnieje również joga hormonalna dedykowana kobietom, popularna hatha joga bazująca na asanach i kładąca większy nacisk na ćwiczenia fizyczne.

Zarówno medytacja, jak i joga mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i psychikę. Rozwijają zdolność koncentracji, uczą skupiać uwagę na konkretnym celu, ale przede wszystkim dają bodziec do poznania i pokochania samego siebie - idealnej i niepowtarzalnej w całym Wszechświecie mieszanki wad i zalet. Zarówno joga jak i medytacja mogą być odskocznią od codziennego życia. Pomogą nam zapomnieć o problemach, odstresować się i zrelaksować. Oferowane przez nas książki z zakresu jogi i medytacji to lektury dedykowane osobom, które chcą żyć lepiej i nie godzą się na kompromisy. Osobom, które chcą dążyć do postawionych sobie celów i spełniać swoje marzenia. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z medytacją czy jogą ale też dla osób zaawansowanych, które chcą się dalej w tym kierunku rozwijać.

Ponoć w życiu należy spróbować wszystkiego - spróbujmy zatem dobrych rzeczy i zadziałajmy na naszą korzyść. Fachowe porady oraz szczegółowo opisane techniki ćwiczeń pomogą nam zrozumieć sens ćwiczeń i medytacji. To droga do zdrowia, którą warto przemierzyć!

Bose stópki. Joga dla dzieci -20%
w magazynie
Sztuka samotności -50%
19,95 zł 39,90 zł
Sztuka samotności Outlet
w magazynie
Ja joga -27%
21,83 zł 29,90 zł
Ja joga
w magazynie
CD YOGA - Łukasz Kaminiecki -25%
22,50 zł 30,00 zł
CD YOGA - Łukasz Kaminiecki
w magazynie
Ashtanga. Dynamiczna odmiana jogi -24%
w magazynie
Medytacja dla relaksu -24%
30,32 zł 39,90 zł
Medytacja dla relaksu
w magazynie
Uzdrawiająca joga tybetańska -25%
w magazynie
Po pierwsze joga -20%
27,92 zł 34,90 zł
Po pierwsze joga
w magazynie
w magazynie
Dlaczego joga stań ze mną na macie -23%
w magazynie
Dieta na twoich zasadach -50%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe