Książki › Diety i odchudzanie

Jest 1330 produktów.

Jak powszechnie wiadomo, problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała dotyczy zarówno kobiety, mężczyzn, jak i dzieci. Dotyka zarówno ludzi młodych i starszych. Każdego dnia rano tysiące ludzi staje przed lustrem i postanawia zmienić swoje życie, poprzez zrzucenie zbędnych i uciążliwych kilogramów. Jednak jak wiele z tych tysięcy osób potrafi założyć sobie cel i wytrwale do niego dążyć, aby za kilka tygodni stanąć przed tym samym lustrem i z podziwem oraz radością patrzeć na swoje ciało? Prawdopodobnie większość podjętych prób zwykle kończy się niepowodzeniem. Walka z nadwagą nigdy nie jest łatwa, a dodatkowo utrudniają ją zróżnicowane i błędne informacje na temat tego, co sprzyja odchudzaniu, a co je utrudnia.

Diety-cud, tabletki wspomagające odchudzanie, terapie, które pozwalają schudnąć kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca - mało kto z nas nie wierzy w ich skuteczność. Oczywiście, zdesperowane osoby często dają się złapać na lep reklam i przyjmują preparaty, które wprawdzie mogą powodować zmniejszenie wagi, ale przy jednoczesnym niszczeniu zdrowia.

Tylko po co, skoro zdrowie, samopoczucie oraz poczucie naszej atrakcyjności ponownie może ukształtować się na wysokim poziomie? Utrata wagi nie powinna oznaczać utraty zdrowia. O wiele lepszym posunięciem jest wprowadzenie zmian do swojego codziennego jadłospisu i modyfikacji przyzwyczajeń - dzięki temu nie tylko poczujemy się lepiej, ale w stosunkowo krótkim czasie zmniejszymy niechcianą wagę. Chcesz czuć się zdrowo niezależnie od wieku lub pory roku i pozbyć się zbędnych kilogramów, aby uzyskać piękną sylwetkę? Pozwoli Ci na to odpowiednia, opisana przez specjalistów dieta. Warto wiedzieć, że wszystkie informacje naukowe mówią jednogłośnie - dieta i ćwiczenia muszą iść w parze, ale to dieta odgrywa najistotniejszą rolę przy pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Dieta jest najważniejsza, dlatego warto zdobywać o niej wiedzę i robić to odpowiednio, czyli sięgać tylko do sprawdzonych źródeł. Prawidłowe odżywianie to klucz do zachowania zdrowia i odporności na co dzień. Dieta pozwoli Ci zapewnić sobie i rodzinie energię oraz witalność każdego dnia, bo od zdrowia zaczyna się wszystko inne.

Jak to zrobić?

Wszelkie porady dotyczące świadomego i zdrowego odchudzania można znaleźć w książkach prezentowanych w poniższym dziale. To lektura, po którą naprawdę warto sięgnąć.

Wśród naszych propozycji znajdziesz innowacyjne opracowania, na przykład łamiące stereotyp, iż jedynie sterylna żywność jest dobra dla organizmu, czy też te o grzybach leczniczych.

Nasza bogata oferta książek pozwoli Ci uzyskać niesamowicie przydatną wiedzę oraz odkryć nowe informacje na takie tematy, jak:

  • inspiracje kulinarne
  • właściwości lecznicze ziół
  • diety (bezglutenowa, węglowodanowa)
  • sposoby leczenia popularnych chorób
  • właściwości zdrowych tłuszczy
  • informacje o grzybach leczniczych (książka o grzybach)
  • przepisy na smaczne potrawy wegańskie
  • tajniki długowieczności z dalekiego wschodu
  • tradycyjne przepisy na nalewki z lokalnych produktów

I wiele, wiele innych!

Proponowane publikacje z zakresu odchudzania to świetny wybór zarówno dla młodych, jak i nieco starszych osób, które chcą schudnąć i przy okazji dowiedzieć się, jakie korzyści zdrowotne daje zmiana diety.

Wybierz swój sposób na schudnięcie - skorzystaj z diety azteckiej, nocnej, żywienia wspomaganego odchudzającą mocą ziół czy z diety czekoladowej. Serdecznie zachęcamy do eksploracji zawartości tego działu!

Zainspiruj się i stań się specjalistą w tej najważniejszej dziedzinie życia. Pozwól, aby inni mogli zmotywować Cię do działania pokazując jak sami to robią. Na zdrowie!

Robyn Lawley gotuje -25%
44,93 zł 59,90 zł
Robyn Lawley gotuje
w magazynie
22-dniowa rewolucja -25%
29,93 zł 39,90 zł
22-dniowa rewolucja
w magazynie
Mit kalorii -25%
29,93 zł 39,90 zł
Mit kalorii
w magazynie
Superżywność -25%
44,93 zł 59,90 zł
Superżywność
w magazynie
Jadłonomia po polsku -44%
39,49 zł 69,90 zł
Jadłonomia po polsku
w magazynie
AlaAntkowe BLW. Rośniemy! -25%
29,93 zł 39,90 zł
AlaAntkowe BLW. Rośniemy!
w magazynie
Nowe AlaAntkowe BLW -25%
29,93 zł 39,90 zł
Nowe AlaAntkowe BLW
w magazynie
Zielona Seria. Tylko olej kokosowy -50%
w magazynie
Dieta SIRT -40%
23,99 zł 39,90 zł
Dieta SIRT
w magazynie
Wege po polsku -25%
14,93 zł 19,90 zł
Wege po polsku
w magazynie
Dieta sirtuinowa -37%
24,65 zł 39,00 zł
Dieta sirtuinowa
w magazynie
Jedz i chudnij z dietą SIRT -40%
20,99 zł 34,99 zł
Jedz i chudnij z dietą SIRT
w magazynie
Supermix. Termoposiłki dla niemowląt -35%
w magazynie
w magazynie
Życie bez węglowodanów -20%
27,99 zł 34,99 zł
Życie bez węglowodanów
w magazynie
Nalewki natura zamknięta w butelce -25%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe