Książki › Diety i odchudzanie

Jest 1330 produktów.

Jak powszechnie wiadomo, problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała dotyczy zarówno kobiety, mężczyzn, jak i dzieci. Dotyka zarówno ludzi młodych i starszych. Każdego dnia rano tysiące ludzi staje przed lustrem i postanawia zmienić swoje życie, poprzez zrzucenie zbędnych i uciążliwych kilogramów. Jednak jak wiele z tych tysięcy osób potrafi założyć sobie cel i wytrwale do niego dążyć, aby za kilka tygodni stanąć przed tym samym lustrem i z podziwem oraz radością patrzeć na swoje ciało? Prawdopodobnie większość podjętych prób zwykle kończy się niepowodzeniem. Walka z nadwagą nigdy nie jest łatwa, a dodatkowo utrudniają ją zróżnicowane i błędne informacje na temat tego, co sprzyja odchudzaniu, a co je utrudnia.

Diety-cud, tabletki wspomagające odchudzanie, terapie, które pozwalają schudnąć kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca - mało kto z nas nie wierzy w ich skuteczność. Oczywiście, zdesperowane osoby często dają się złapać na lep reklam i przyjmują preparaty, które wprawdzie mogą powodować zmniejszenie wagi, ale przy jednoczesnym niszczeniu zdrowia.

Tylko po co, skoro zdrowie, samopoczucie oraz poczucie naszej atrakcyjności ponownie może ukształtować się na wysokim poziomie? Utrata wagi nie powinna oznaczać utraty zdrowia. O wiele lepszym posunięciem jest wprowadzenie zmian do swojego codziennego jadłospisu i modyfikacji przyzwyczajeń - dzięki temu nie tylko poczujemy się lepiej, ale w stosunkowo krótkim czasie zmniejszymy niechcianą wagę. Chcesz czuć się zdrowo niezależnie od wieku lub pory roku i pozbyć się zbędnych kilogramów, aby uzyskać piękną sylwetkę? Pozwoli Ci na to odpowiednia, opisana przez specjalistów dieta. Warto wiedzieć, że wszystkie informacje naukowe mówią jednogłośnie - dieta i ćwiczenia muszą iść w parze, ale to dieta odgrywa najistotniejszą rolę przy pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Dieta jest najważniejsza, dlatego warto zdobywać o niej wiedzę i robić to odpowiednio, czyli sięgać tylko do sprawdzonych źródeł. Prawidłowe odżywianie to klucz do zachowania zdrowia i odporności na co dzień. Dieta pozwoli Ci zapewnić sobie i rodzinie energię oraz witalność każdego dnia, bo od zdrowia zaczyna się wszystko inne.

Jak to zrobić?

Wszelkie porady dotyczące świadomego i zdrowego odchudzania można znaleźć w książkach prezentowanych w poniższym dziale. To lektura, po którą naprawdę warto sięgnąć.

Wśród naszych propozycji znajdziesz innowacyjne opracowania, na przykład łamiące stereotyp, iż jedynie sterylna żywność jest dobra dla organizmu, czy też te o grzybach leczniczych.

Nasza bogata oferta książek pozwoli Ci uzyskać niesamowicie przydatną wiedzę oraz odkryć nowe informacje na takie tematy, jak:

  • inspiracje kulinarne
  • właściwości lecznicze ziół
  • diety (bezglutenowa, węglowodanowa)
  • sposoby leczenia popularnych chorób
  • właściwości zdrowych tłuszczy
  • informacje o grzybach leczniczych (książka o grzybach)
  • przepisy na smaczne potrawy wegańskie
  • tajniki długowieczności z dalekiego wschodu
  • tradycyjne przepisy na nalewki z lokalnych produktów

I wiele, wiele innych!

Proponowane publikacje z zakresu odchudzania to świetny wybór zarówno dla młodych, jak i nieco starszych osób, które chcą schudnąć i przy okazji dowiedzieć się, jakie korzyści zdrowotne daje zmiana diety.

Wybierz swój sposób na schudnięcie - skorzystaj z diety azteckiej, nocnej, żywienia wspomaganego odchudzającą mocą ziół czy z diety czekoladowej. Serdecznie zachęcamy do eksploracji zawartości tego działu!

Zainspiruj się i stań się specjalistą w tej najważniejszej dziedzinie życia. Pozwól, aby inni mogli zmotywować Cię do działania pokazując jak sami to robią. Na zdrowie!

Ketogeniczne superpaliwo -24%
41,42 zł 54,50 zł
Ketogeniczne superpaliwo
w magazynie
Kobiety bez diety -25%
37,43 zł 49,90 zł
Kobiety bez diety
w magazynie
Smak szczęścia, czyli o dietach... -15%
w magazynie
Smak świąt -15%
42,42 zł 49,90 zł
Smak świąt
w magazynie
Roślinny nabiał -25%
44,93 zł 59,90 zł
Roślinny nabiał
w magazynie
Tylko tofu -21%
23,69 zł 29,99 zł
Tylko tofu
w magazynie
Dzieci w kuchni -20%
28,00 zł 35,00 zł
Dzieci w kuchni
w magazynie
Zupa dobra na wszystko -22%
38,92 zł 49,90 zł
Zupa dobra na wszystko
w magazynie
Kucharka litewska -50%
49,98 zł 99,95 zł
Kucharka litewska Outlet
w magazynie
Dieta ketogeniczna dla zabieganych -24%
w magazynie
Ramen w domu -25%
29,99 zł 39,99 zł
Ramen w domu
w magazynie
Risotto i kaszotto. Apetyczne i pożywne -21%
w magazynie
Tarty i quiche. Nowe łączenie smaków -21%
w magazynie
Retrowarzywa -50%
29,95 zł 59,90 zł
Retrowarzywa Outlet
w magazynie
A jak nie mięso, to co? -20%
35,92 zł 44,90 zł
A jak nie mięso, to co?
w magazynie
Smoothies na zimę -35%
22,74 zł 34,99 zł
Smoothies na zimę
w magazynie
Fit przepisy od baletnicy -25%
33,68 zł 44,90 zł
Fit przepisy od baletnicy
w magazynie
Flexitarianizm -25%
52,43 zł 69,90 zł
Flexitarianizm
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe