Książki › Medycyna niekonwencjonalna

Jest 186 produktów.

Interesujesz się niekonwencjonalnymi metodami leczenia? A może chciałbyś poprawić swoje zdrowie naturalnymi sposobami? Pokażemy Ci jak rozsądnie korzystać z dobrodziejstw medycyny alternatywnej, nie umniejszając przy tym medycynie współczesnej.

Wszystkie książki z niniejszego działu zostały napisane z myślą o ludziach świadomych i chcących zmienić swoje życie na lepsze. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmian, jeżeli szukasz specjalistycznej literatury, zapoznaj się z naszymi książkami. Skorzystaj z wiedzy naszych przodków i na własnej skórze przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą medycyna Wschodu.

Wśród naszych propozycji znajdziesz książki o:

  • Ajurwedzie - czyli o staroindyjskiej sztuce uzdrawiania i filozofii życia. W tym miejscu zapoznasz się z poradami na zdrowie opartych na wiedzy sprzed tysięcy lat.
  • Akupresurze i akupunkturze - to metody, które koncentrują się na poprawie przepływu energii w meridianach, czyli "drogach "po których krąży energia w organizmie. Akupresura polega na ucisku określonych punktów w ziele, natomiast akupunktura pobudza te punkty przy pomocy specjalnych igieł umiejscawianych w ciele.
  • Homeopatii - jest to dziedzina bezpieczna i skuteczna - leki homeopatyczne można stosować nawet u dzieci i alergików. Homeopatia pobudza siły obronne organizm, a w konsekwencji samodzielne poradzenie sobie z chorobą.
  • Medycynie niekonwencjonalnej - to kategoria z książkami, dzięki którym poznasz zapomniane lub mało znane techniki uzdrowienia.
  • Medycynie Wschodu - tradycyjna medycyna chińska, medycyna tybetańska, filozofia i praktyka zen, tai chi chuan to dziedziny, które nie będą miały przed tobą tajemnic!
  • Reiki - nasze książki o reiki, odczytywaniu aury, mudrach i mocy tkwiącej w każdej części organizmu z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, które nie zamykają się na wiedzę niekonwencjonalną.
  • Samouzdrawianiu - uzdrawianie duszy i ciała przy wykorzystaniu autosugestii, intuicji, czy też wewnętrznej mocy.

Książki o medycynie wschodniej i medycynie niekonwencjonalnej są w zasięgu ręki! Nawet jeżeli jesteś sceptycznie nastawiony do alternatywnych form leczenia, spróbuj otworzyć się na nowe doznania i przekonać się jak wiele schorzeń możesz wyleczyć samodzielnie - bez konieczności poddawania się kosztownej i wyniszczającej ciało farmakoterapii.

Uzdrawiająca moc serca -25%
59,93 zł 79,91 zł
Uzdrawiająca moc serca
w magazynie
Czy można wygrać z rakiem? -50%
w magazynie
Ajurwedyjski detoks -24%
33,74 zł 44,40 zł
Ajurwedyjski detoks
w magazynie
Samouzdrawianie Metodą Silvy -28%
w magazynie
Neuroplemiona -25%
33,68 zł 44,90 zł
Neuroplemiona
w magazynie
Refleksologia w praktyce -24%
37,92 zł 49,90 zł
Refleksologia w praktyce
w magazynie
Złoto koloidalne. Szlachetne panaceum -24%
w magazynie
Język cudów -10%
53,10 zł 59,00 zł
Język cudów
w magazynie
Księga urody Lumiry -24%
29,87 zł 39,30 zł
Księga urody Lumiry
w magazynie
Czy można wygrać z rakiem? -50%
19,95 zł 39,90 zł
Czy można wygrać z rakiem?
w magazynie
Uzdrawianie wibracyjne -24%
26,07 zł 34,30 zł
Uzdrawianie wibracyjne
w magazynie
Zegar ciała -24%
22,19 zł 29,20 zł
Zegar ciała
w magazynie
Laryngologia alternatywna -24%
22,72 zł 29,90 zł
Laryngologia alternatywna
w magazynie
Programy rodzinne twoich chorób T.1 -17%
w magazynie
w magazynie
Tai chi chuan. Długa Forma stylu Yang DVD -25%
w magazynie
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe