Książki › Medycyna niekonwencjonalna

Są 183 produkty.

Interesujesz się niekonwencjonalnymi metodami leczenia? A może chciałbyś poprawić swoje zdrowie naturalnymi sposobami? Pokażemy Ci jak rozsądnie korzystać z dobrodziejstw medycyny alternatywnej, nie umniejszając przy tym medycynie współczesnej.

Wszystkie książki z niniejszego działu zostały napisane z myślą o ludziach świadomych i chcących zmienić swoje życie na lepsze. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmian, jeżeli szukasz specjalistycznej literatury, zapoznaj się z naszymi książkami. Skorzystaj z wiedzy naszych przodków i na własnej skórze przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą medycyna Wschodu.

Wśród naszych propozycji znajdziesz książki o:

  • Ajurwedzie - czyli o staroindyjskiej sztuce uzdrawiania i filozofii życia. W tym miejscu zapoznasz się z poradami na zdrowie opartych na wiedzy sprzed tysięcy lat.
  • Akupresurze i akupunkturze - to metody, które koncentrują się na poprawie przepływu energii w meridianach, czyli "drogach "po których krąży energia w organizmie. Akupresura polega na ucisku określonych punktów w ziele, natomiast akupunktura pobudza te punkty przy pomocy specjalnych igieł umiejscawianych w ciele.
  • Homeopatii - jest to dziedzina bezpieczna i skuteczna - leki homeopatyczne można stosować nawet u dzieci i alergików. Homeopatia pobudza siły obronne organizm, a w konsekwencji samodzielne poradzenie sobie z chorobą.
  • Medycynie niekonwencjonalnej - to kategoria z książkami, dzięki którym poznasz zapomniane lub mało znane techniki uzdrowienia.
  • Medycynie Wschodu - tradycyjna medycyna chińska, medycyna tybetańska, filozofia i praktyka zen, tai chi chuan to dziedziny, które nie będą miały przed tobą tajemnic!
  • Reiki - nasze książki o reiki, odczytywaniu aury, mudrach i mocy tkwiącej w każdej części organizmu z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, które nie zamykają się na wiedzę niekonwencjonalną.
  • Samouzdrawianiu - uzdrawianie duszy i ciała przy wykorzystaniu autosugestii, intuicji, czy też wewnętrznej mocy.

Książki o medycynie wschodniej i medycynie niekonwencjonalnej są w zasięgu ręki! Nawet jeżeli jesteś sceptycznie nastawiony do alternatywnych form leczenia, spróbuj otworzyć się na nowe doznania i przekonać się jak wiele schorzeń możesz wyleczyć samodzielnie - bez konieczności poddawania się kosztownej i wyniszczającej ciało farmakoterapii.

w magazynie
Tai chi chuan. Długa Forma stylu Yang DVD -25%
w magazynie
w magazynie
Autoterapia -24%
14,52 zł 19,10 zł
Autoterapia
w magazynie
Twoje ciało mówi: pokochaj siebie -24%
wysyłka do 72 godzin
Deir IV - Dojrzałość -1%
30,00 zł 30,25 zł
Deir IV - Dojrzałość
w magazynie
Deir III - Oddziaływanie -1%
30,00 zł 30,45 zł
Deir III - Oddziaływanie
w magazynie
Deir II - Kształtowanie -1%
30,00 zł 30,25 zł
Deir II - Kształtowanie
w magazynie
Wyzwolenie Deir 1 -3%
30,00 zł 31,00 zł
Wyzwolenie Deir 1
w magazynie
Chi kung - Mateusz Wiszniewski DVD -25%
w magazynie
Masaż ajurwedyjski - Gil Amsallem -25%
w magazynie
Co choroba mówi o Tobie -12%
37,00 zł 42,00 zł
Co choroba mówi o Tobie
w magazynie
NLP i zdrowie -17%
29,05 zł 35,00 zł
NLP i zdrowie
w magazynie
Wiesz więcej niż myślisz -15%
29,74 zł 34,99 zł
Wiesz więcej niż myślisz
wysyłka do 72 godzin
Odcinanie więzów energetycznych -20%
wysyłka do 72 godzin
Siła zdrowych nawyków -15%
33,92 zł 39,90 zł
Siła zdrowych nawyków
wysyłka do 72 godzin
Leczenie kwantowe dla każdego -15%
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe