Medycyna niekonwencjonalna

Jest 308 produktów.

Interesujesz się niekonwencjonalnymi metodami leczenia? A może chciałbyś poprawić swoje zdrowie naturalnymi sposobami? Pokażemy Ci jak rozsądnie korzystać z dobrodziejstw medycyny alternatywnej, nie umniejszając przy tym medycynie współczesnej.

Wszystkie książki z niniejszego działu zostały napisane z myślą o ludziach świadomych i chcących zmienić swoje życie na lepsze. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmian, jeżeli szukasz specjalistycznej literatury, zapoznaj się z naszymi książkami. Skorzystaj z wiedzy naszych przodków i na własnej skórze przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą medycyna Wschodu.

Wśród naszych propozycji znajdziesz książki o:

  • Ajurwedzie - czyli o staroindyjskiej sztuce uzdrawiania i filozofii życia. W tym miejscu zapoznasz się z poradami na zdrowie opartych na wiedzy sprzed tysięcy lat.
  • Akupresurze i akupunkturze - to metody, które koncentrują się na poprawie przepływu energii w meridianach, czyli "drogach "po których krąży energia w organizmie. Akupresura polega na ucisku określonych punktów w ziele, natomiast akupunktura pobudza te punkty przy pomocy specjalnych igieł umiejscawianych w ciele.
  • Homeopatii - jest to dziedzina bezpieczna i skuteczna - leki homeopatyczne można stosować nawet u dzieci i alergików. Homeopatia pobudza siły obronne organizm, a w konsekwencji samodzielne poradzenie sobie z chorobą.
  • Medycynie niekonwencjonalnej - to kategoria z książkami, dzięki którym poznasz zapomniane lub mało znane techniki uzdrowienia.
  • Medycynie Wschodu - tradycyjna medycyna chińska, medycyna tybetańska, filozofia i praktyka zen, tai chi chuan to dziedziny, które nie będą miały przed tobą tajemnic!
  • Reiki - nasze książki o reiki, odczytywaniu aury, mudrach i mocy tkwiącej w każdej części organizmu z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, które nie zamykają się na wiedzę niekonwencjonalną.
  • Samouzdrawianiu - uzdrawianie duszy i ciała przy wykorzystaniu autosugestii, intuicji, czy też wewnętrznej mocy.

Książki o medycynie wschodniej i medycynie niekonwencjonalnej są w zasięgu ręki! Nawet jeżeli jesteś sceptycznie nastawiony do alternatywnych form leczenia, spróbuj otworzyć się na nowe doznania i przekonać się jak wiele schorzeń możesz wyleczyć samodzielnie - bez konieczności poddawania się kosztownej i wyniszczającej ciało farmakoterapii.


Sprawdź książki o medycynie niekonwencjonalnej w księgarni TaniaKsiazka.pl »


Liczby zdrowia -24%
26,07 zł 34,30 zł
Liczby zdrowia
w magazynie
Sekret natychmiastowego uzdrowienia -23%
w magazynie
Tai chi chuan. Długa Forma stylu Yang DVD -25%
w magazynie
Podstawka pod moksę bezdymną -19%
w magazynie
Natychmiastowa pomoc przez akupresurę -5%
w magazynie
Reiki. 5 wskazań dobrego życia -15%
w magazynie
Medycyna alternatywna w sporcie -13%
wysyłka w 24 godziny
Naturalne metody uzdrawiania -24%
19,91 zł 26,20 zł
Naturalne metody uzdrawiania
w magazynie
Twoje ciało mówi pokochaj siebie wyd. 2 -12%
w magazynie
Uzdrawiająca siła wody -11%
42,00 zł 47,00 zł
Uzdrawiająca siła wody
w magazynie
Dojrzałość. DEIR IV wyd. 2 -12%
w magazynie
Oddziaływanie. DEIR III wyd. 3 -1%
w magazynie
Kształtowanie. DEIR II wyd. 3 -12%
w magazynie
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe