Porady zdrowotne › Inne porady zdrowotne

Są 484 produkty.

Jesteś zainteresowany niekonwencjonalnymi metodami powrotu do zdrowia? Szukasz naturalnych sposobów leczenia, które mogłyby być uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach uzdrawiania tkwiących w każdym z nas? Jeśli odpowiedź na pytania brzmi "tak", koniecznie zajrzyj do tego działu.

Znajdziesz tu wiele książek o różnych systemach uzdrawiania, o dietach zapobiegających chorobom, produktach leczniczych, ziołach czy też programach leczenia chorób przewlekłych, np. znaną od wielu lat terapię antynowotworową dr Gersona. W naszej ofercie znalazły się lektury motywacyjne, które pomogą w podjęciu ważnych, decyzji, a także pokażą jak banalne są błędy, które powstrzymują nas od zdrowia. Dowiesz się o "odchudzaniu bez odchudzania", dzięki któremu szybko będziesz mógł wrócić do idealnej sylwetki, sięgając po produkty przyspieszające metabolizm. W tej kategorii czekają na Ciebie również książki o oczyszczaniu organizmu, zdrowotnej mocy kryształów, leczeniu dolegliwości psychiki i ciała przez spokój oraz przywrócenie równowagi.

Promowane przez nas publikacje przybliżają wiedzę o uzdrawianiu - osiągnięcia współczesnej medycyny są uzupełniają się z medycyną alternatywną. Autorzy książek z tego działu wyjaśniają, dlaczego zmiana sposobu żywienia, a nawet myślenia o sobie i o świecie, może wpłynąć korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Proponują także gotowe recepty na długie i zdrowe życie.

Komu warto polecić książki o uzdrawianiu?

Książki z tej dziedziny to doskonały wybór dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o naturalnych sposobach leczenia. Publikacje są przeznaczone zarówno dla tych, którzy nie mają przykrych dolegliwości i zawczasu chcą zadbać o zdrowie. Są tu również tytuły dla tych z nas, którzy już teraz muszą poprawić sprawność ciała i umysłu.

"Zmień myślenie, zmień jedzenie, a zmieni się twoje życie"

- niech ta myśl stanie się kluczem do Twojej motywacji. To, co jemy buduje nasze ciało - każdy produkt, który ląduje na talerzu, albo dostarcza organizmowi niezbędnych składników do funkcjonowania, albo go tego pozbawia. To, co myślimy i czujemy także wpływa na nasze ciało - chroniczna złość, agresja, smutek czy poczucie winy osłabiają układ odpornościowy i w efekcie przyczyniają się do powstawania różnych chorób. Warto przyjrzeć się każdemu aspektowi funkcjonowania, aby w krótkim czasie całkowicie przemodelować własne życie.

Siła zdrowych nawyków -25%
29,93 zł 39,90 zł
Siła zdrowych nawyków
w magazynie
Szczęśliwe jelita -25%
29,93 zł 39,90 zł
Szczęśliwe jelita
w magazynie
Fenomenalna kuracja dr Wahls -33%
33,68 zł 49,90 zł
Fenomenalna kuracja dr Wahls
w magazynie
Kosmetyki naturalne DIY -25%
33,68 zł 44,90 zł
Kosmetyki naturalne DIY
w magazynie
Mądre mitochondria -25%
29,93 zł 39,90 zł
Mądre mitochondria
w magazynie
Witamina D -25%
26,18 zł 34,90 zł
Witamina D
w magazynie
Superżywność -25%
44,93 zł 59,90 zł
Superżywność
w magazynie
w magazynie
Antyrak Nowy styl życia -15%
29,67 zł 34,90 zł
Antyrak Nowy styl życia
w magazynie
Food Pharmacy -15%
38,17 zł 44,90 zł
Food Pharmacy
w magazynie
Techniki stawiania baniek -24%
41,42 zł 54,50 zł
Techniki stawiania baniek
w magazynie
Matryca Energetyczna -24%
33,74 zł 44,40 zł
Matryca Energetyczna
w magazynie
Boski lekarz -20%
43,60 zł 54,50 zł
Boski lekarz
wysyłka do 72 godzin
Co mi dolega? -15%
27,97 zł 32,90 zł
Co mi dolega?
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe