Porady zdrowotne › Uzdrawiająca woda

Jest 7 produktów.

W ostatnich latach woda stała się symbolem zdrowia i witalności. To ona wpływa na prawidłową pracą organów wewnętrznych, przyspiesza metabolizm, odpowiada za prawidłowe wchłanianie składników odżywczych oraz usuwanie toksyn. Dzięki niej możemy dowiedzieć się znacznie więcej o naszym świecie i o nowych możliwościach uzdrawiania.

W tej kategorii znajdziesz książki, w których poznasz właściwości uzdrawiającej wody, odkryjesz na czym polega moc wody utlenionej, dowiesz się o fascynujących eksperymentach z wodą pokazujących jak nasze myśli, emocje i czyny wpływają na wygląd cząsteczek wody.

Człowiek w 60-70% składa się z wody. Warto zadbać o to, żeby płyny, które pijemy w ciągu dnia, były zdrowe i odżywcze. Jak pokazują eksperymenty z wodą przeprowadzone przez japońskiego badacza Masaru Emoto, już poprzez odpowiednie myśli możemy podnieść jakość wody. Przeczytasz o tym chociażby w książce "Woda obraz energii życia" piękne pokazującej wynik eksperymentów naukowca.

Oprócz samej wiedzy o wodzie otrzymasz u nas również pojemniki i filtry zmieniające jej odczyn.

Jesteś tym, co jesz i pijesz. To woda buduje Twój organizm, warto jest więc przyjrzeć się jej właściwościom i możliwościom, jakie może Ci dostarczyć.

Woda. Zdrowie i życie. Fakty i mity -10%
wysyłka do 72 godzin
Soda oczyszczona na straży zdrowia -10%
wysyłka do 72 godzin
Lecznicza woda -15%
29,16 zł 34,30 zł
Lecznicza woda
wysyłka do 72 godzin
Woda utleniona na straży zdrowia -10%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe