Dziecko › Chusteczki nawilżające

Jest 19 produktów.

Chusteczki nawilżające do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci to podstawowe wyposażenie większości kosmetycznych wyprawek dziecięcych. Ich zadaniem jest delikatne oczyszczenie i nawilżenie wrażliwej skóry dziecka, podczas zmiany pieluszki czy w przypadku pobrudzenia się przy zabawie. Są bowiem wygodną i łatwą w użyciu alternatywą dla wody ze środkiem myjącym.

Wybór produktów odpowiednich dla wymagającej skóry dziecka nie jest prosty. Większość dostępnych na rynku mokrych chusteczek zawiera w składzie szereg substancji, które w kontakcie ze skórą mogą powodować uczulenia i zaburzać jej naturalną równowagę.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie chusteczki nawilżane uznanych producentów. Ich skład jest wolny od szkodliwych, alergizujących substancji, takich jak: parabeny, konserwanty, PEG-i, sztuczne zapachy, silikony czy alkohole.

W asortymencie zaprezentowane są produkty przebadane dermatologicznie, co zapewnia bezpieczeństwo w kontakcie z delikatną skórą.

Pozostałe produkty, przeznaczone do realizacji specyficznych potrzeb to: chusteczki z solą morską na katar, chusteczki nawilżane wyłącznie wodą i chusteczki do mycia dziąseł.

Odpowiedni skład w połączeniu z organicznymi materiałami daje pewność właściwego dbania o skórę dziecka. W szerokiej gamie naszych produktów z pewnością znajdą Państwo chusteczki skrojone na miarę potrzeb Państwa Maleństwa.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe