Kocyki i pościel

Jest 30 produktów.
Wysyłamy w 3 dni

Kocyki i pościel

Kocyki i pościel są niezbędne aby nasze mniejsze i większe pociechy, mogły wygodnie i komfortowo wypoczywać. Wiele dzieci ma swój ulubiony kocyk, czy też ulubioną poduszeczkę bez której nie zaśnie.

Część z dostępnych w naszej ofercie poduszeczek jest tak piękna, mięciutka i kolorowa, że z powodzeniem może zastąpić ulubioną pluszową zabawkę. Wybór kształtów i kolorów jest tak duży, że każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Mniejsze poduszeczki w kształcie sowy, świnki, kurki i innych świetnie nadadzą się do wózka...

Kocyki i pościel są niezbędne aby nasze mniejsze i większe pociechy, mogły wygodnie i komfortowo wypoczywać. Wiele dzieci ma swój ulubiony kocyk, czy też ulubioną poduszeczkę bez której nie zaśnie.

Część z dostępnych w naszej ofercie poduszeczek jest tak piękna, mięciutka i kolorowa, że z powodzeniem może zastąpić ulubioną pluszową zabawkę. Wybór kształtów i kolorów jest tak duży, że każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Mniejsze poduszeczki w kształcie sowy, świnki, kurki i innych świetnie nadadzą się do wózka ale też do łóżeczka, czy fotelika samochodowego naszej pociechy. Gama kolorów i wzorów jest bardzo duża i z pewnością ucieszy oko każdego z nas. Poza zaletami wizualnymi poduszeczki świetnie dopasowują się do pozycji dziecka co powoduje beztroski sen i komfort. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że dziecko jest mniej narażone na mikrowstrząsy podczas jazdy samochodem czy spaceru po nierównej nawierzchni. Poduszki są szyte ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Dostępna w naszej ofercie poduszka Angel's Wings uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Kocyk towarzyszy dziecku równie często co poduszka. Jest świetnym otulaczem podczas snu, czy spaceru w chłodniejsze dni. Wiosną i latem kocyk zabieramy ze sobą na plażę, czy piknik w parku, a zimą na sanki aby odpowiednio zabezpieczyć  maleństwo przed mrozem. W związku z powyższym nasza oferta zawiera całą gamę różnorodnych kocyków na różne okazje. Są kocyki grubsze, cieńsze, typowe otulacze i kocyki z akcesoriami np. z zawieszką na smoczek. Wszystkie są mięciutkie i wykonane z naturalnych materiałów przyjaznych dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.

Część poduszek i kocyków wykonana jest w  100% z miękkiego bambusa, który zapewnia delikatność i jest przyjazny dla skóry malucha. Każdy, kto choć raz miał w rękach tkaniny wykonane w 100% z włókna bambusowego zrozumie tę różnicę. Dziś, gdy tak duża liczba osób cierpi na alergie skórne i podrażnienia, właściwości tkanin mają wyjątkowe znaczenie.

Kocyki z serii supeRRO  i niektóre inne posiadają pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat Oeko Tex Standrad.

więcej
© 2018 - All rights reserved Sklepy internetowe