Drewniane zabawki

Są 144 produkty.
Tort czekoladowy - zabawka drewniana -20%
w magazynie
Drewniana Pizza do krojenia -20%
71,20 zł 89,00 zł
Drewniana Pizza do krojenia
w magazynie
Liczydło drewniane 10 rzędów Starpak -17%
wysyłka do 72 godzin
Ekologiczne, naturane klocki drewniane maxi -36%
wysyłka do 72 godzin
Walizka z narzędziami Brico ‘Kids, Janod -18%
wysyłka w 5 dni
Yoyo Goki -10%
7,65 zł 8,50 zł
Yoyo Goki
wysyłka do 72 godzin
Liczydło drewniane 20x26cm FIORELLO -19%
wysyłka do 72 godzin
199,99 zł 237,29 zł
Mata edukacyjna Savanna Babyono
wysyłka do 72 godzin

Drewniane zabawki

Zabawki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Poszukując zabawek dla dziecka musimy mieć świadomość jak ważną rolę w życiu dziecka pełni zabawa. Nie jest to jak większość z nas pewnie myśli tylko forma rozrywki ale przede wszystkim sposób na poznawanie otaczającego świata. Przy wyborze zabawek rodzice, czy też inni obdarowujący dziecko kierują się najczęściej modą lub upodobaniami malca, niestety nie zawsze zwracając uwagę na jego  bezpieczeństwo. Każda zabawka musi być dostosowana do wieku dziecka zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i rozwoju. Nasz sklep oferuje zabawki dla dzieci w różnym wieku, począwszy od urodzenia, a kończąc na...

Zabawki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Poszukując zabawek dla dziecka musimy mieć świadomość jak ważną rolę w życiu dziecka pełni zabawa. Nie jest to jak większość z nas pewnie myśli tylko forma rozrywki ale przede wszystkim sposób na poznawanie otaczającego świata. Przy wyborze zabawek rodzice, czy też inni obdarowujący dziecko kierują się najczęściej modą lub upodobaniami malca, niestety nie zawsze zwracając uwagę na jego  bezpieczeństwo. Każda zabawka musi być dostosowana do wieku dziecka zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i rozwoju. Nasz sklep oferuje zabawki dla dzieci w różnym wieku, począwszy od urodzenia, a kończąc na kilkunastu nawet latach, chociaż część z nich jak np. magnetyczne szachy posłużą nawet w dorosłym życiu.

Rodzice niemowląt znajdą u nas SuperZabawkę MR B która oprócz tego, że może być fantastyczną i ulubioną przytulanką malucha, przede wszystkim skutecznie pozbawi go bólu brzuszka. Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem.
Od pierwszego dnia życia można wręczyć dziecku również lalkę Sterntaler, która jest wykonana z bezpiecznych materiałów i posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Lalka jest o tyle ciekawa, że można zmieniać jej ubranko.

Nieco starszym dzieciom oferujemy mięciutkie pojazdy, dwustronne puzzle z miękkiej tektury, z którymi dziecko uszy się nazw zwierząt i kolorów, sznurowanego klauna, któremu trzeba założyć ubranko, drewniany serwis obiadowy, w którym dziewczynka może przygotować posiłek dla lalek, drewniane mebelki, dzięki którym można wyposażyć lalkom domek i inne drewniane zabawki, które są bezpieczne dla maluchów. Dla kilkuletnich dzieci znajdą się puzzle, szablony do rysowania i gry.


więcej
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe