Drewniane zabawki

Jest 127 produktów.

Zabawki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Poszukując zabawek dla dziecka musimy mieć świadomość jak ważną rolę w życiu dziecka pełni zabawa. Nie jest to jak większość z nas pewnie myśli tylko forma rozrywki ale przede wszystkim sposób na poznawanie otaczającego świata. Przy wyborze zabawek rodzice, czy też inni obdarowujący dziecko kierują się najczęściej modą lub upodobaniami malca, niestety nie zawsze zwracając uwagę na jego  bezpieczeństwo. Każda zabawka musi być dostosowana do wieku dziecka zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i rozwoju. Nasz sklep oferuje zabawki dla dzieci w różnym wieku, począwszy od urodzenia, a kończąc na kilkunastu nawet latach, chociaż część z nich jak np. magnetyczne szachy posłużą nawet w dorosłym życiu.

Rodzice niemowląt znajdą u nas SuperZabawkę MR B która oprócz tego, że może być fantastyczną i ulubioną przytulanką malucha, przede wszystkim skutecznie pozbawi go bólu brzuszka. Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem.
Od pierwszego dnia życia można wręczyć dziecku również lalkę Sterntaler, która jest wykonana z bezpiecznych materiałów i posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Lalka jest o tyle ciekawa, że można zmieniać jej ubranko.

Nieco starszym dzieciom oferujemy mięciutkie pojazdy, dwustronne puzzle z miękkiej tektury, z którymi dziecko uszy się nazw zwierząt i kolorów, sznurowanego klauna, któremu trzeba założyć ubranko, drewniany serwis obiadowy, w którym dziewczynka może przygotować posiłek dla lalek, drewniane mebelki, dzięki którym można wyposażyć lalkom domek i inne drewniane zabawki, które są bezpieczne dla maluchów. Dla kilkuletnich dzieci znajdą się puzzle, szablony do rysowania i gry.


wysyłka w 6 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe