Drewniane zabawki

Jest 101 produktów.
-6%
wysyłka w 48 godzin
-8%
66,65 zł 72,45 zł
Aparat Plan Toys
wysyłka w 48 godzin
-20%
wysyłka w 48 godzin
-18%
wysyłka w 48 godzin
wysyłka w 48 godzin
wysyłka w 48 godzin
-33%
wysyłka w 48 godzin

Większość swojego wolnego czasu dzieci poświęcają na zabawę. I chociaż są one w stanie nawet zwykły patyk zamienić w niezastąpiony, najwytrzymalszy miecz na świecie, zależy nam, by zapewnić im jak najlepsze zabawki.

Zabawki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Poszukując zabawek dla dziecka musimy mieć świadomość jak ważną rolę w życiu dziecka pełni zabawa.

Przy wyborze zabawek kierujemy się względami jakościowymi, estetycznymi, a także upodobaniami dziecka. Warto jednak skupić się także na bezpieczeństwie dziecka oraz materiale, z którego zabawka została wykonana. Drewniane zabawki są nieprzemijającym hitem, ponieważ przywodzą nam one na myśl wspomnienia z dzieciństwa oraz kojarzą się z wytrzymałością i bezpieczeństwem.

Drewniane zabawki dostosowane są do wieku zarówno młodszych, jak i starszych dzieci, w związku z czym mamy pewność, że w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie zabawkę idealną dla swojego maluszka.

Zabawki drewniane firm Janod i Ecotoys, Goki, Starpak, Lilliputiens, itp. będą doskonałą ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych zabawek, a niektóre drewniane zabawki to już klasyka, od której nie da się odejść. Przecież nie da się zastąpić takich pozycji, jak:

- Klocki drewniane - Puzzle,
- Zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych,
- Drewniane sklepy stragany z dodatkami od firmy Ecotoys,
- Drewniana kolejka,
- Klasyczny koń na biegunach,
- Edukujące liczydło drewniane od Starpak.

Zabawki drewniane zapewniają dzieciom nie tylko dobrą zabawę, ale także:

-rozwijają ich funkcje poznawcze,
-pozwalają na poznanie otaczającego ich świata,
-rozwijają kreatywność i zdolności manualne,
-uczą rozróżniania kolorów,
-pomagają w nauce cyferek, literek i kształtów,
-wyostrzają zmysł koncentracji.

Drewniane zabawki, takie jak warsztaty, ciężarówki, telefony, piły łańcuchowe czy zestawy do łowienia rybek, pozwalają dzieciom na naśladowanie zachowań dorosłych, a także uczą je uwagi, skupienia i ćwiczą koordynację ruchową.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych zabawek drewnianych i spraw swojemu dziecku prezent na lata!

 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe