Dom i ogród

Jest 619 produktów.


Dom to najważniejsze miejsce dla większości ludzi. Każdy z nas dba o to aby dom był miejscem, przyjaznym, ciepłym i przytulnym i aby cała rodzina czuła się w nim dobrze. Ważnym elementem domu jest także jego wygląd. Każda Pani domu dba o estetykę, czystość. Zachowanie nieskazitelnej czystości pomieszczeń nie musi wymagać użycia chemii, dlatego Bee.pl proponuje ekologiczne środki czystości.

Ekologiczne proszki do  prania tworzone są na bazie mydeł z olejów roślinnych, minerałów ilastych oraz krzemianów, dzięki czemu wspomagają rozpuszczanie i wiązanie brudu. Co ciekawe, po wyciągnięciu rzeczy z pralki nie dostrzeżemy żadnej różnicy - plamy znikną, a ubrania będą czyste i pachnące.
Ekologiczne płyny do mycia naczyń są delikatne dla dłoni, zawarte w nich związki powierzchniowo czynne są wyłącznie pochodzenia roślinnego, ich wydajność jest lepsza od wielu produktów chemicznych, a naczynia są czyste i lśniące. Nie musimy mieć też żadnych obaw, że jakaś niepożądana substancja trafi do naszego organizmu.
Ekologicznych środków do sprzątania jest wiele począwszy od płynów do mycia podłóg, żeli i tabletek do zmywarek, mleczek do czyszczenia, sprayów na mole i kurz, a na płynach do mycia okien skończywszy. Oczywiście trudno wymienić wszystkie ale nie ma wątpliwości, że znajdziesz to czego szukasz. W tej kategorii też wszystko jest  bezpieczne dla domowników i stworzone z naturalnych substancji.

Dlaczego ekologiczne środki czystości są lepsze:

  • Nie są szkodliwe dla środowiska
  • Są bezpieczne dla zdrowia
  • Nie zawierają fosforu, fosforanów, enzymów oraz składników pochodzenia zwierzęcego


Poza porządkiem dom powinien też pięknie pachnieć, dlatego proponujemy produkty do aromaterapii. Olejki eteryczne mogą oddziaływać zarówno na zmysł węchu jak i mogą być wykorzystane podczas domowego relaksu np. masażu, czy kąpieli. Do aromatycznej, odprężającej kąpieli w eko domu można też użyć oferowanych przez nas ziół.
Wśród naszego asortymentu domowego znajdują się też lampy solne, które upiększą wnętrze ale też wpłyną na właściwą jonizację powietrza.BioBag Workidegradowalne Super 6L 30 szt. -8%
w magazynie
Helan Spray na komary i inne owady 100 ml -15%
w magazynie
Gron Balance Tabletki do zmywarki 100 szt. -16%
w magazynie
Dalli Płyn do prania MED 1.1 l -4%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe