Dom i ogród

Jest 619 produktów.


Dom to najważniejsze miejsce dla większości ludzi. Każdy z nas dba o to aby dom był miejscem, przyjaznym, ciepłym i przytulnym i aby cała rodzina czuła się w nim dobrze. Ważnym elementem domu jest także jego wygląd. Każda Pani domu dba o estetykę, czystość. Zachowanie nieskazitelnej czystości pomieszczeń nie musi wymagać użycia chemii, dlatego Bee.pl proponuje ekologiczne środki czystości.

Ekologiczne proszki do  prania tworzone są na bazie mydeł z olejów roślinnych, minerałów ilastych oraz krzemianów, dzięki czemu wspomagają rozpuszczanie i wiązanie brudu. Co ciekawe, po wyciągnięciu rzeczy z pralki nie dostrzeżemy żadnej różnicy - plamy znikną, a ubrania będą czyste i pachnące.
Ekologiczne płyny do mycia naczyń są delikatne dla dłoni, zawarte w nich związki powierzchniowo czynne są wyłącznie pochodzenia roślinnego, ich wydajność jest lepsza od wielu produktów chemicznych, a naczynia są czyste i lśniące. Nie musimy mieć też żadnych obaw, że jakaś niepożądana substancja trafi do naszego organizmu.
Ekologicznych środków do sprzątania jest wiele począwszy od płynów do mycia podłóg, żeli i tabletek do zmywarek, mleczek do czyszczenia, sprayów na mole i kurz, a na płynach do mycia okien skończywszy. Oczywiście trudno wymienić wszystkie ale nie ma wątpliwości, że znajdziesz to czego szukasz. W tej kategorii też wszystko jest  bezpieczne dla domowników i stworzone z naturalnych substancji.

Dlaczego ekologiczne środki czystości są lepsze:

  • Nie są szkodliwe dla środowiska
  • Są bezpieczne dla zdrowia
  • Nie zawierają fosforu, fosforanów, enzymów oraz składników pochodzenia zwierzęcego


Poza porządkiem dom powinien też pięknie pachnieć, dlatego proponujemy produkty do aromaterapii. Olejki eteryczne mogą oddziaływać zarówno na zmysł węchu jak i mogą być wykorzystane podczas domowego relaksu np. masażu, czy kąpieli. Do aromatycznej, odprężającej kąpieli w eko domu można też użyć oferowanych przez nas ziół.
Wśród naszego asortymentu domowego znajdują się też lampy solne, które upiększą wnętrze ale też wpłyną na właściwą jonizację powietrza.© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe