Suplementy diety › Układ nerwowy

Jest 14 produktów.

Myślisz, przeżywasz emocje, zapamiętujesz, oddychasz... Funkcjonujesz dzięki ogromnej pracy, którą wykonuje Twój układ nerwowy. To właśnie on odpowiada za szereg tych czynności i jak każdy narząd potrzebuje codziennego wzmocnienia, treningu oraz niezbędnych składników. Jedną z możliwości, uzupełnienia witamin i minerałów jest odpowiednia suplementacja. Skorzystaj z naszej oferty i wzmocnij  funkcjonowanie układu nerwowego w swoim organizmie dzięki szerokiej gamie suplementów stworzonych na bazie naturalnych składników!

W swoim asortymencie posiadamy zarówno witaminy i związki mineralne w czystej postaci, jak również preparaty stanowiące gotową kompozycję poszczególnych składników: suszonych wyciągów z ziół, witamin i minerałów - do wyboru w postaci kapsułek, tabletek lub proszku.

W niniejszej kategorii odnajdziesz między innymi:

  • magnez
  • melatoninę
  • witaminę d3
  • witaminę b6
  • L-Tryptofan
  • kolagen

Wiele suplementów pochodzących z naszej szerokiej oferty pozbawiona została składników odzwierzęcych, może być zatem stosowana również przez wegetarian i wegan. Polecamy także specjalistyczne suplementy dedykowane dla kobiet, mężczyzn czy sportowców.
Prosimy o zapoznanie się z treścią ulotki przed zastosowaniem. Pamiętaj, że nawet najbardziej bogate w składniki odżywcze suplementy nie zastąpią prawidłowo zbilansowanej diety.

Formeds Bicaps b12 60 kaps. -30%
27,99 zł 39,99 zł
Formeds Bicaps b12 60 kaps.
w magazynie
Formeds Bicaps B3 60 kaps. -30%
31,49 zł 44,99 zł
Formeds Bicaps B3 60 kaps.
w magazynie
Lab One N°1 Antioxidant Max 50 kaps. -21%
w magazynie
Yango Olej z ogórecznika 60 kaps. -18%
w magazynie
Formeds F-vit B1 48 g -25%
14,99 zł 19,99 zł
Formeds F-vit B1 48 g
w magazynie
Viridian Magnesium, b6 & saffron -8%
wysyłka w 4 dni
Viridian L-theanine and lemon balm -8%
wysyłka w 4 dni
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe