Dom i ogród › Ekologiczna uprawa roślin

Są 33 produkty.

Kategoria Ekologiczna uprawa roślin to miejsce, w którym zgromadziliśmy środki niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Jeżeli chcesz mieć własne zioła w domu lub świeże, ekologiczne warzyw czy owoce we własnym ogródku to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Wśród zebranych w tej kategorii produktów znajdują się również preparaty, które pomogą zdrowo rosnąć Twoim kwiatkom. Wszystko jest w pełni naturalne, ekologiczne i bezpieczne dla ludzi i środowiska. Wśród naszych produktów znajdują się marki takie jak:

  • Biohumuseco i Bio Gardena - są one zarejestrowane w wykazie nawozów i środków poprawiających właściwości gleby zakwalifikowanych do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Mimo, że wszystkie preparaty przeznaczone są do upraw ekologicznych i nie zawierają chemicznych składników, sprzedawane są w dobrych, korzystnych dla konsumentów cenach. Nie zastanawiaj się, jeżeli dotychczas używałeś chemicznych środków uprawy roślin, wymień je na ekologiczne. Uprawiane przez Ciebie zioła, czy warzywa będą smakować lepiej, korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i będą bardziej odporne na grożące im choroby. Wśród dostępnych w naszym sklepie środków znajdziesz między innymi:

  • Nawóz Uniwersalny, który będzie dobrym źródłem składników odżywczych dla wszystkich roślin,
  • Użyźniacz Warzywa i Owoce,
  • Humavit-Eko Zioła, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem świeżych ziół z domowego ogródka, czy też kuchennego parapetu,
  • Humavit-Eko Storczyk, dbający o piękno i zdrowie tych kwiatów oraz wiele  innych.
Biopon Biohumus uniwersalny 500 ml -18%
w magazynie
Bio Gardena Nawóz uniwersalny eco 1 kg -27%
w magazynie
Biopon Biohumus do warzyw i ziół 1 l -20%
w magazynie
Bio Gardena Nawóz do trawników Eco 10 kg -16%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe