Odżywki i suplementy diety dla sportowców

Jest 20 produktów.

Suplementacja to integralny element codziennego jadłospisu każdego sportowca. Organizm poddawany regularnemu wysiłkowi fizycznemu wykazuje bowiem znacznie wyższe zapotrzebowanie na różne substancje odżywcze. W takich warunkach dostarczanie odpowiedniej podaży protein, witamin i węglowodanów wraz z codzienną dietą bywa niezwykle trudne.

Najłatwiejszą a zarazem najbardziej efektywną opcją jest korzystanie z suplementacji. W naszej ofercie klienci znajdą suplementy diety przeznaczone dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Produkty, jakie oferujemy to między innymi:

  • Wysokiej jakości odżywki białkowe (zarówno na bazie protein pochodzenia zwierzęcego, jak i białek roślinnych)
  • Kompleksy niezbędnych organizmowi witamin
  • Wysokiej jakości preparaty zawierające kolagen
  • Preparaty zawierające w swoim składzie szczególnie ważne dla aktywnego organizmu pierwiastki mineralne (cynk, wapń, magnez)

Dlaczego warto korzystać z suplementacji sportowej oferowanej przez nasz sklep internetowy? Ponieważ są to produkty najwyższej jakości, przygotowane na bazie naturalnych składników w odpowiednio zbilansowanych dawkach, które stanowią uzupełnienie codziennych treningów. Warto pamiętać, że efektywność naszej aktywności fizycznej jest w dużej mierze uzależniona od tego, czy organizm posiada dostatek składników odżywczych.

 

Diet-Food Kolagen wołowy - instant 200 g -31%
w magazynie
Yango Chrząstka rekina 90 kaps. -18%
w magazynie
Yango Omułek zielonowargowy 120 kaps. -18%
w magazynie
Yango Sport Formula Multiwitamina 500 ml -12%
w magazynie
Lab One N°1 SportBiotic 30 kaps. -6%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe