A.E. Waite Tarot z przewodnikiem Tarocistki Agiatis

Najlepiej sprzedające się karty na świecie, teraz z przewodnikiem napisanym przez Tarocistkę Agiatis.   Uniwersalne symbole i archetypy będące źródłem inspiracji i wiedzy pozwolą Ci poszerzyć możliwości interpretacji kart. Przewodnik napisany w oparciu o doświadczenie, wzbogacony o znaczenia...
102,46 * 109,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 82,75 zł

Opis

Najlepiej sprzedające się karty Tarota na świecie: talia Rider Waite Tarot, teraz z przewodnikiem w języku polskim napisanym przez Tarocistkę Agiatis.

Uniwersalne symbole i archetypy będące źródłem inspiracji i wiedzy pozwolą Ci poszerzyć możliwości interpretacji kart. Przewodnik napisany w oparciu o doświadczenie, wzbogacony o znaczenia empiryczne.

Prosty i przystępny sposób przekazu pozwoli Ci zrozumieć jak odczytać przeszłość, teraźniejszość, a także przyszłe zdarzenia. 

O autorce przewodnika: Tarocistka Agiatis pierwszy kontakt z kartami tarota doświadczyła będąc nastolatką. To wróżka wskazała jej przyszły zawód: będziesz wróżką usłyszała. Nie uwierzyła, nie wzięła tych słów do serca. Po pewnym czasie wróciły do niej karty same. W czasopiśmie, który kupiła dla kogoś bliskiego były dołączone karty tarota Arkana Wielkie. Tak zaczęła się podróż Tarocistki Agiatis z tarotem i rozwojem duchowym. Miała wzloty i upadki. Były momenty zostawienia kart i praktyki na dłuższy okres. Karty jednak wracały. Agiatis uznała to za znak, że to nie może być przypadek. Rozpoczęła proces nauki, nie tylko interpretacji kart, a także jak mówić, aby wskazówki były radą, nie oceną. Nad tym pracuje do dziś. Gdy była gotowa na działanie w przestrzeni publicznej, przybrała pseudonim Agiatis, dzisiaj rozpoznawana jako Tarocistka Agiatis, prywatnie nazywa się Magdalena Brzoskowska. Agiatis, wnosi ponad dwudziestoletnie doświadczenie praktyki z tarotem. Ma za sobą publikacje horoskopów w kobiecym czasopiśmie. Pracowała w telewizji jako doradca a także cichy doradca w Mocy Magii w TVN. Założyła swój kanał na YouTubie pod nazwą: Tarocistka Agiatis, gdzie prowadzi live transmisje, publikuje horoskopy i wiele innych treści, które pozwalają na zgłębianie wiedzy o tarocie. Rozpoczęła współpracę z wydawnictwem ezoterycznym Synergie Polska, gdzie wspólnie tworzą w przestrzeni ezoteryki, magii.

Pudełko zawiera 78 kart (Arkana Wielkie i Arkana Mniejsze) oraz przewodnik interpretacji znaczeń kart.

Zestaw jest w języku polskim.

Szczegóły - A.E. Waite Tarot z przewodnikiem Tarocistki Agiatis

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>