Aby nie ustać w drodze. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej

Program nauczania religii w klasie VIII szkoły podstawowej wprowadza uczniów w tajemnicę wiary i ukazuje prawdę, że Chrystus obdarza każdego człowieka łaską życia i przywraca do jedności z Bogiem poprzez sakramenty. Zeszyt ćwiczeń zgodny z programem nauczania religii nr AZ-3-01/10 do podręcznika nr...
10,62

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,50 zł

Opis

Program nauczania religii w klasie VIII szkoły podstawowej wprowadza uczniów w tajemnicę wiary i ukazuje prawdę, że Chrystus obdarza każdego człowieka łaską życia i przywraca do jedności z Bogiem poprzez sakramenty. Zeszyt ćwiczeń zgodny z programem nauczania religii nr AZ-3-01/10 do podręcznika nr AZ-32-01/10-RA-10/13.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Aby nie ustać w drodze. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej"?
Autorem książki jest Stanisław Łabendowicz.
Ten autor jest szczególnie płodny! Posiadamy ogromną kolekcję jego podręczników. To ewenement wręcz na skalę światową! Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest stosunkowo niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Ich pisanie wymaga bowiem, poza wiedzą, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacji.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Aby nie ustać w drodze. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do jakiej serii podręczników należy "Aby nie ustać w drodze. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej ABY NIE USTAĆ W DRODZE.
Analogicznie do pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
128 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, którym jest religia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Aby nie ustać w drodze. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>