Active Oral Care Dental Floss nić dentystyczna woskowana Mint 100 metrów

Super cienka nić dentystyczna o płaskim przekroju, miętowa, woskowana. Dzięki swojej budowie nić z łatwością wsuwa się  w najbardziej ciasne przestrzenie międzyzębowe. Nić odporna jest na strzępienie i zrywanie. Sposób użycia: Oderwij około 50 cm nitki i obwiń ją luźno wokół palców środkowych, tak...

11.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Super cienka nić dentystyczna o płaskim przekroju, miętowa, woskowana. Dzięki swojej budowie nić z łatwością wsuwa się  w najbardziej ciasne przestrzenie międzyzębowe. Nić odporna jest na strzępienie i zrywanie. 


Sposób użycia: 
Oderwij około 50 cm nitki i obwiń ją luźno wokół palców środkowych, tak aby zostało pomiędzy nimi około 2 cm nici. Napnij nić używając do tego kciuka i palców wskazujących, po czym delikatnie wsuń pomiędzy zęby (uważaj aby nie podrażnić dziąseł). Zegnij nić w kształcie litery "C" i przesuwaj nią w górę i dół, jak i na poziomie linii dziąseł.

PAMIĘTAJ: nie używaj jednego kawałka nici przechodząc do czyszczenia następnej przestrzeni międzyzębowej, nie podrażniaj dziąseł (na początku stosowania nici może wystąpić krwawienie z dziąseł)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Active Oral Care Dental Floss nić dentystyczna woskowana Mint 100 metrów

  • Producent: Active Oral Care
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251000642
  • EAN: 5012251000642