Active Oral Care Expanding Floss nić dentystyczna miętowa pęczniejąca z fluorem

Nić dentystyczna posiadająca właściwości pęczniejące po zetknięciu ze śliną. Rozprężona nić wypełnia przestrzeń międzyzębową lepiej przylegając do powierzchni zębów, przez co skutecznie usuwa płytkę nazębną. Doskonała dla osób mających problemy z dziąsłami.Sposób użycia: Oderwij około 50 cm nitki i...

10.42

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nić dentystyczna posiadająca właściwości pęczniejące po zetknięciu ze śliną. Rozprężona nić wypełnia przestrzeń międzyzębową lepiej przylegając do powierzchni zębów, przez co skutecznie usuwa płytkę nazębną. Doskonała dla osób mających problemy z dziąsłami.


Sposób użycia: 
Oderwij około 50 cm nitki i obwiń ją luźno wokół palców środkowych, tak aby zostało pomiędzy nimi około 2 cm nici. Napnij nić używając do tego kciuka i palców wskazujących, po czym delikatnie wsuń pomiędzy zęby (uważaj aby nie podrażnić dziąseł). Zegnij nić w kształcie litery "C" i przesuwaj nią w górę i dół, jak i na poziomie linii dziąseł.

PAMIĘTAJ: nie używaj jednego kawałka nici przechodząc do czyszczenia następnej przestrzeni międzyzębowej, nie podrażniaj dziąseł (na początku stosowania nici może wystąpić krwawienie z dziąseł)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Active Oral Care Expanding Floss nić dentystyczna miętowa pęczniejąca z fluorem

  • Producent: Active Oral Care
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251006859
  • EAN: 5012251006859

Inni Klienci kupili również