Active Oral Care Interdental Brushes czyściki do przestrzeni międzyzębowych 0,45mm 6 szt.

Zastosowanie czyścików międzyzębowych może pomóc w zmniejszeniu gromadzenia się płytki nazebnej i resztej jedzenia, co może prowadzić do próchnicy zębów, nieświeżego oddechu i chorób dziąseł. Elastyczny drucik w wygodnej plastikowej rączce do stosowania wokół metalowych wypełnień i w celu...

13.19

Cena za szt. : 2.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Zastosowanie czyścików międzyzębowych może pomóc w zmniejszeniu gromadzenia się płytki nazebnej i resztej jedzenia, co może prowadzić do próchnicy zębów, nieświeżego oddechu i chorób dziąseł. Elastyczny drucik w wygodnej plastikowej rączce do stosowania wokół metalowych wypełnień i w celu uniknięcia uszkodzenia implantów dentystycznych.

Plastikowa nakładka może służyć jako przedłużenie rączki lub higieniczna przykrywka przed następnym użyciem.

CZYSZCZĄ TAM GDZIE NIE SIĘGA SZCZOTECZKA

Sposób użycia: Delikatnie umieść czyścik w przestrzeń między zębem i dziąsłem lub aparatem ortodontycznym, lekko obróć. Czyść delikatnie ruchem do przodu i do tyłu. Nie forsuj czyścika gdy napotyka na opór. Po użyciu dokładnie umyj czyścik. Wymień czyścik po tygodniu lub gdy włókna się zużyją.

UWAGA: Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nadmierna siła lub zgięcie drutu może prowadzić do pęknięcia i obrażeń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Active Oral Care Interdental Brushes czyściki do przestrzeni międzyzębowych 0,45mm 6 szt.

  • Producent: Active Oral Care
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251011341
  • EAN: 5012251011341

Inni Klienci kupili również