Adidas Zestaw dla kobiet Antyperspirant + Żel pod prysznic Climacool Woman 400 ml

  • Adidas
  • 3614229380682
  • 3 dni
Sport jest Twoją pasją, miłością, całym życiem? Zestaw kosmetyków Climacool otworzy przed Tobą nowe możliwości! Teraz możesz pielęgnować swoją skórę w odpowiedni sposób i cieszyć się długotrwałą ochroną przed nieprzyjemnym zapachem. Odkryj co znaczy prawdziwa świeżość po użyciu żelu pod...

24.49 zł

Cena za L : 61.23zł

Dodaj do schowka

Opis

Sport jest Twoją pasją, miłością, całym życiem? Zestaw kosmetyków Climacool otworzy przed Tobą nowe możliwości! Teraz możesz pielęgnować swoją skórę w odpowiedni sposób i cieszyć się długotrwałą ochroną przed nieprzyjemnym zapachem.

Odkryj co znaczy prawdziwa świeżość po użyciu żelu pod prysznic Climacool stworzonego z myślą o kobietach poszukujących długotrwałego orzeźwienia, które dopasuje się do ich intensywnego tempa i rytmu dnia. Formuła żelu daje długotrwałe uczucie chłodzenia i odświeżający zapach z wyrazistą mieszanką soczystych cytrusów i kwiatowych tonów.

Odczucie orzeźwienia pod prysznicem to za mało? Chcesz, aby uczucie świeżości towarzyszyło Ci przez cały dzień? Antyperspirant Climacool zawiera aktywowane podczas ruchu mikrokapsułki uwalniające się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch odświeżenia nastąpi już w momencie aplikacji antyperspirantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia spowodują, że pod wpływem wilgoci i tarcia dojdzie do rozerwania następnych kapsułek, a w rezultacie do kolejnego orzeźwienia. Natychmiastowo odświeżający ładunek zapachowy generuje się dzięki unikalnej formule, w której substancje antyperspirujące i lotne olejki stykają się z cytrusowym aromatem, uwalnianym z kapsułek w trakcie ich pękania. Antyperspirant zapewni Ci 48-godzinną ochronę przed przykrym zapachem i wilgocią. Bądź gotowa do działania z zestawem kosmetyków Climacool od marki Adidas!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Adidas Zestaw dla kobiet Antyperspirant + Żel pod prysznic Climacool Woman 400 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3614229380682