Agrecol Płyn na szkodniki warzyw 500 ml

  • Agrecol
  • 5902341004738
Płyn na szkodniki warzyw to gotowy do użycia naturalny preparat, wyprodukowany na bazie olejów roślinnych. Przeznaczony do eliminacji szkodników roślin warzywnych, m.in: mszyc, mączlików, wciornastków, wełnowców oraz gąsienic motyli (we wczesnych stadiach rozwojowych). Również do zwalczania...
19,99
Cena za L : 39.98zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Płyn na szkodniki warzyw to gotowy do użycia naturalny preparat, wyprodukowany na bazie olejów roślinnych. Przeznaczony do eliminacji szkodników roślin warzywnych, m.in: mszyc, mączlików, wciornastków, wełnowców oraz gąsienic motyli (we wczesnych stadiach rozwojowych). Również do zwalczania roztoczy oraz przędziorków we wszystkich stadiach rozwojowych (jaja, larwy, osobniki dorosłe). Może być stosowany również do ograniczania ilości szkodników na roślinach ozdobnych, sadowniczych oraz na ziołach. Bezpieczny i wygodny w stosowaniu preparat pozwala w naturalny sposób walczyć ze szkodnikami warzyw. Płyn na szkodniki warzyw nie posiada okresu karencji, więc warzywa są po umyciu gotowe do spożycia. Działanie preparatu: Preparat działa kontaktowo na opryskiwane owady i roztocza. Krople cieczy tworzą fizyczną barierę na ciele szkodnika, zatykając tchawki, będące częścią układu oddechowego. Szkodnikowi zostaje odcięty dostęp powietrza, co skutkuje jego likwidacją.

Szczegóły - Agrecol Płyn na szkodniki warzyw 500 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902341004738

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób stosowania: Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować w momencie zauważenia pierwszych szkodników lub objawów ich żerowania. Dokładnie opryskać te części rośliny, na których żerują szkodniki – szczególnie dolną stronę liści. Oprysk wykonywać podczas bezdeszczowej pogody, co umożliwi szybkie obsychanie preparatu. Wykonać maksymalnie 3 zabiegi, w odstępach 7-10 dniowych. Nie należy opryskiwać kwiatów. Zabieg najlepiej jest wykonać rano lub wieczorem, gdy owady wykazują najmniejszą aktywność. Nie opryskiwać roślin w pełnym słońcu oraz w temperaturze powyżej 25?C. Warzywa należy umyć przed spożyciem.

Przechowywanie: Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Nie dopuścić do zamarznięcia. Opakowania po produkcie usuwać jak odpad komunalny.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć je natychmiast dużą ilością wody.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>